Oppo A74 cihazımın kamerasında kasmalar oluyor

beyoglu34

Decapat
Daha fazla  
İlk aldığımda herhangi bir sorun yoktu daha sonra bir güncelleme geldi ve ondan sonra kameranın donduğunu fark ettim. Özellikle video çekiminde de çok takılmalar oluyor. Kamera ayarlarında 1080p yaptığımda bu kasmalar daha felaket biçime ulaşıyor. Kamerayı sıfırladım orijinal ayarlarda da kasmalar, donmalar aynı şekilde devam etmekte. Çok rahatsız ediyor bu durumu nasıl engelleyebilirim? Bir çözümü var mıdır?

Ürünü servise gönderirseniz yazılım yükleme gibi şeyler yapılabilir ve eski hızına kavuşur. Ya da içine Custom OS yükleyerek tekrar hayata döndürebilirsiniz (garantiden çıkıyor).

İlk aldığımda herhangi bir sorun yoktu daha sonra bir güncelleme geldi ve ondan sonra kameranın donduğunu fark ettim. Özellikle video çekiminde de çok takılmalar oluyor. Kamera ayarlarında 1080p yaptığımda bu kasmalar daha felaket biçime ulaşıyor. Kamerayı sıfırladım orijinal ayarlarda da kasmalar, donmalar aynı şekilde devam etmekte. Çok rahatsız ediyor bu durumu nasıl engelleyebilirim? Bir çözümü var mıdır?

Güncelleme kaynaklıysa yapabileceğiniz bir şey yok.
Servise yollayın yeni yazılım atsınlar, ona rağmen düzelmezse yeni güncelleme bekleyeceksiniz mecbur.

Geri
Yukarı