Oppo A74 kaça satılabilir?

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Garantisi duruyor, alalı 1 yıl oldu. Ekran geçişleri hiç akıcı olmadığı için iPhone bir telefona geçmeyi düşünüyorum.

2800-3500 arasına gider gibi. Ekran akıcılığı olarak 60Hz iOS bir cihaza geçtiğinde daha akıcı hissedersin fakat bana kalırsa akıcılık arıyorsan 90-120Hz altı telefonlara bakma.

Anladım, düşündüğümden az çıktı ya. Peki, bu fiyata satsam 1000 2000 TL daha eklesem ne alabilirim? 2. el serbest.

Çok karmaşık oluyor 5000'den sonrası. Tam olarak beklentin nedir?

Gerçekten hiç düşünmedim, şarjının iyi gitmesini istiyorum, hızlı şarj olursa iyi olur. PUBG Mobile'ya da CoD gibi oyunları 60 FPS akıcı oynatacak güce sahip olsa yeter. Bir de ekran akıcı olsun dediğim gibi.

Gerçekten hiç düşünmedim, şarjının iyi gitmesini istiyorum, hızlı şarj olursa iyi olur. PUBG Mobile'ya da CoD gibi oyunları 60 FPS akıcı oynatacak güce sahip olsa yeter. Bir de ekran akıcı olsun dediğim gibi.
M23 olabilir, 750G ve 120Hz ekrana sahip güncel ve mantıklı bir cihaz.

Anladım, iPhone gibi akıcı mıdır ekranı? Geçen elime iPhone aldım ve cidden şaşırdım akıcılığına.
Hangi iPhone modeliydi? 13 Pro ve üstü bir cihaz değilse 60Hz'dir ekranı, fakat 60Hz'lik Android cihazlara göre akıcı geliyor. Bu telefon 120Hz ekran yenileme hızına sahip çok daha iyi kısacası.

Ben 60Hz Galaxy A13'ten 90Hz bir cihaza geçtim yine de çok fark ediyor, kardeşimde ki A13'ü alıp kullanamıyorum. 120Hz telefonda kullanma şansım oldu arada çok büyük fark var.

Nasıl akıcı değil hocam aynı telefonu kullanıyorum gayet akıcı, ederi 3000'den fazla olmaz diye düşünüyorum.

Değil, ekran arası geçişlerde kasıyor, açıldığında en az 1 dakika kendine gelmesini bekliyorum.

Hangi iPhone modeliydi? 13 Pro ve üstü bir cihaz değilse 60Hz'dir ekranı, fakat 60Hz'lik Android cihazlara göre akıcı geliyor. Bu telefon 120Hz ekran yenileme hızına sahip çok daha iyi kısacası.

Ben 60Hz Galaxy A13'ten 90Hz bir cihaza geçtim yine de çok fark ediyor, kardeşimde ki A13'ü alıp kullanamıyorum. 120Hz telefonda kullanma şansım oldu arada çok büyük fark var.

iPhone 7 ya da 8'di sanırım.

Geri
Yukarı