Oppo A74 sistem başlatıcısını kaldırma nasıl yapılır?

Lyk7a

Hectopat
Yer
Türkiye, Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3050Tİ
i5-12500H
512GB M.2 SSD
16GB RAM
ROOT atmadan nasıl sistem başlatıcısını kaldırabilirim? Başka bir başlatıcı kurmak istiyorum ama paket geçersiz falan diyor. Oppo A74

Root atmadan nasıl sistem başlatıcısını kaldırabilirim? Başka bir başlatıcı kurmak istiyorum ama paket geçersiz falan diyor. Oppo A74.

Hocam bende Oppo A74 kullanıyorum telefon aşırı derece kasmaya ve ısınmaya başladı sizde de öyle mi?

Hocam bende Oppo A74 kullanıyorum telefon aşırı derece kasmaya ve ısınmaya başladı sizde de öyle mi?

Hayır ama iğrenç bir telefon arayüzü berbat hiçbir kullanışlı özelliği yok ben widget ve tasarım için Telegram'dan bir ColorOS13 sistem başlatıcı buldum fakat geçersiz falan diyor benim var olan sistem başlatıcısyıla çakışıyor.

@Lyk7a Root atmadan sistem başlatıcısını kaldıramaz veya donduramazsınız. Belki indirdiğiniz yeni başlatıcı bozuk indirilmiştir. Belki farklı mimari için olanı indirmişsinizdir. Farklı bir yerden veya farklı bir başlatıcı kurmayı deneyin.

@Lyk7a Root atmadan sistem başlatıcısını kaldıramaz veya donduramazsınız. Belki indirdiğiniz yeni başlatıcı bozuk indirilmiştir. Belki farklı mimari için olanı indirmişsinizdir. Farklı bir yerden veya farklı bir başlatıcı kurmayı deneyin.
Hocam bir tane kurdum ama değişen bir şey olmadı sadece sistem ingilizce oldu yani başka bir başlatıcımı bulmam lazım? 5-6 tane denedim olmadı.

@Lyk7a Play Store'da ücretsiz çok güzel Lawnchair 2 var, ücretli Apex, Nova Launcher var. Üçünü de tavsiye ederim eğer farklı bir başlatıcı arıyorsanız.
O indirdiğiniz başlatıcının kullanıcılar tarafından modlanmış ek özellik içeren telefonun stok başlatıcısı olduğunu düşünüyorum. Onlarla pek vakit kaybetmeyin derim.

@Lyk7a Play Store'da ücretsiz çok güzel Lawnchair 2 var, ücretli Apex, Nova Launcher var. Üçünü de tavsiye ederim eğer farklı bir başlatıcı arıyorsanız.
O indirdiğiniz başlatıcının kullanıcılar tarafından modlanmış ek özellik içeren telefonun stok başlatıcısı olduğunu düşünüyorum. Onlarla pek vakit kaybetmeyin derim.

Lawnchair 2 eski bir sürüm olduğu için yükleyemiyorum, benim istediğim işlevli widgetlar özellikle galeri widgetı ders programımı iki saat galeride aramak yerine ana ekranıma bir widget olarak dursun istiyorum.

Son sürüm olan F.69 sürümü stabiliteyi bayağı artırdı. Bende tüm sorunlar çözüldü ve kasmalar aşırı derecede azaldı.

Hayır ama iğrenç bir telefon arayüzü berbat hiçbir kullanışlı özelliği yok ben widget ve tasarım için Telegram'dan bir ColorOS13 sistem başlatıcı buldum fakat geçersiz falan diyor benim var olan sistem başlatıcısyıla çakışıyor.
ColorOS 13 gayet güzel bir arayüz. Burada nesnel konuşup "iğrenç" olarak bu arayüzü sembolize etmeniz tüm kullanıcıları etkiler. Gidip başka bir başlatıcı kurun sevmiyorsanız ya da telefon değiştirin.

Yanlış bilgi. Kimse size Android Debug Bridge'in varlığından söz etmedi mi?

Lawnchair 2 eski bir sürüm olduğu için yükleyemiyorum, benim istediğim işlevli widgetlar özellikle galeri widgetı ders programımı iki saat galeride aramak yerine ana ekranıma bir widget olarak dursun istiyorum.
Lawnchair 12 yükleyin. Telegram adreslerinde ve sitelerinde var.

Çok şey istiyorsunuz. Ayrıca bu kendi başlatıcısında da mevcut. Quick Glance kurarsınız. Galeri widgeti eklersiniz ve o widget içinde ders programını favori yaparsınız.

Telegram kanalları stok başlatıcıyı bozmuyorlar. Bozsalar zaten imzalar çakışır ve yüklenmezdi. Onlar en güncel sürümü veriyorlar. Oppo uygulamaları sürekli güncelleme alıyor.

Clos13 gerçekten şu son sürümden sonra toparladı gibi fakat a serisine olan kısıtlamalar yüzünden gerçekçi bir clos13 deneyimi yaşayamayabiliyoruz. Sistem başlatıcısı bu arada kalkmadı bende de. Belki OnePlus OS arayüzünü 2.seçenek olarak getirseler o güzel olurdu. Ve clos13 de FM radyo kullandıktan sonra yine açılıyor zorla durdur yapmadan olmuyor.

Geri
Yukarı