Oppo almayın!

Hayır basbaya oyuna normal giriyorum ve oynuyorum en az 75FPS'e düşüyor. Ayrıca çıkalı 1.5 sene olmadı?

Doğrudur olmamıştır benim önceki telefonu ben 1.5 sene kullandım LG kullanmıştım o arada almıştık tam tarih hatırlamadığım için ortalama verdim araştırmadım hangi yıl çıktı diye veya gidip sormadım babama ne zaman aldık diye 90FPS desteği yeni gelmiş olmalı ki FPS 90-75'e düşünce bile donma yaşatacaktır bu durum size.
Hiç yaşamadım.

Isınmadan bahsedilen kaç derece? P30 Lite da kullandım oda 48 dereceye çıkıyordu.

Hocam gurupta bir gir araştır bir sürü konu var ki yazılımsal konu da da tüm forumları dolaş birçok insan var şikayet konusunda pek bilgim olmadığı için POCO da cevap yazmadım sadece okuduklarımı aktardım.

Hocam gurupta bir gir araştır bir sürü konu var ki yazılımsal konu da da tüm forumları dolaş birçok insan var şikayet konusunda pek bilgim olmadığı için POCO da cevap yazmadım sadece okuduklarımı aktardım.

Okuduğum birkaç yazıda 42-43 derece olduğunu gördüm. Normal değil mi? P30 Lite 47-48 dereceler görüyor.

Doğrudur olmamıştır benim önceki telefonu ben 1.5 sene kullandım LG kullanmıştım o arada almıştık tam tarih hatırlamadığım için ortalama verdim araştırmadım hangi yıl çıktı diye veya gidip sormadım babama ne zaman aldık diye 90FPS desteği yeni gelmiş olmalı ki FPS 90-75'e düşünce bile donma yaşatacaktır bu durum size.

90 FPS desteği falan gelmedi POCO X3'ün normal modeline.
O model Config, GFX olmadan 45 FPS açıyor. Ancak ekranı 90 Hz diye çoğu kişi 90 FPS Config yapıp milleti kandırıyor.
@SEMIKAANCAKIR size laf etmedim yanlış anlamayın lütfen internette öyle kişiler çok var ondan belirtmek istedim.
Neden ki? Fiyat performans alınca kötü mü oluyor?

Genel olarak 2500 TL altında evet.

Yok hocam yaşatmıyor akıcılık devam ediyor ancak aradaki 15FPS fark ettiriyor kendini. Tabii 3 yıl 30FPS oynadıktan sonra hiç umursamıyorum.

Telefonu alalı 4 ay oldu pek bir şey diyemem.

Android telefonların geneli zaten pek uzun ömürlü değildir 1-1.5 sene sonra donma kasmalar çoğalır bende uygun fiyatı için Redmi not8 kullanıyordum oradan LG geçtim LG de berbat mış not 10 Lite'ye geçtim 6-7 ay oldu ısınınca ara ara kasma donma olabiliyor ki bu da gayet normal karşılanacak bir şey ben pek oyun oynamadığım için mi 10 Lite modeli ara kasmalarla 3 sene götürür beni.

AX7'yi 2 yıldır kullanıyorum. İlk günkü gibi olmasa da hala gidiyor. Marka ile değil modelle alakalı.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı