Oppo AX7 Kulaklığı Görmüyor

JenLedger

Kilopat
Makaleler
1
Yer
C:/Program Files/Antalya
Daha fazla  
Meslek
Satış Yöneticisi
Merhabalar arkadaşlar, Samsung Galaxy J6 Plus telefonum vardı. Çok yavaş diye ikinci el bir Oppo AX7 aldım.

Sorunum şöyle ki; Usb çıkışlı kulaklığım var, bunu Samsung'ta güzelce kullanıyordum OTG ile birlikte. Oppo'ya taktım, kulaklığı görmedi. Ayarlardan OTG bağlantısını açtım, kulaklığın ışığı yanıyor bu sefer ama müzik açtığımda ses hoparlörden geliyor. Bunun bir çözümü var mıdır?

Merhaba bende aynı telefonu kullanıyorum telefonun ayarlar uygulamasına girin ek ayarlar deyin daha sonrada OTG bağlantısı diye bir seçenek var onu açmanız gerekiyor.
Evet onu açınca kulaklığın ışığı geldi ama ses gelmiyor.

Merhabalar arkadaşlar, Samsung Galaxy J6 Plus telefonum vardı. Çok yavaş diye ikinci el bir Oppo AX7 aldım.

Sorunum şöyle ki; USB çıkışlı kulaklığım var, bunu Samsung'ta güzelce kullanıyordum OTG ile birlikte. Oppo'ya taktım, kulaklığı görmedi. Ayarlardan OTG bağlantısını açtım, kulaklığın ışığı yanıyor bu sefer ama müzik açtığımda ses hoparlörden geliyor. Bunun bir çözümü var mıdır?

Belki OTG'de sorun vardır bilemiyorum.
Eğer başka USB kulaklığınız varsa deneyin oda çalışmazsa OTG'de sorun vardır muhtemelen.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı