Oppo Realme 6 akıllı telefon 8 GB vs Xiaomi Redmi Note 9 Pro 128 GB

Karamurselee

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamun aleyküm, iyi forumlar öncelikle. Ben bir hafta önce Xiaomi Redmi Note 9 Pro almaya karar vermiştim. Forumda sağ olsun yardımcı oldular. Ama telefonu alamadım. Para aileme lazım olduğu için telefonun parasını aileme verdim. Şu an yeniden para elime geçti. Bazı arkadaşlarım Oppo Realm'e 6 akıllı telefon, 8 GB önerdiler.
Sizce Xiaomi Redmi Note 9 Pro 128 GB mı almalıyım yoksa, Oppo Realm'e 6 akıllı telefon, 8 GB mu?

Arkadaşlar selamun aleyküm, iyi forumlar öncelikle. Ben bir hafta önce Xiaomi Redmi Note 9 Pro almaya karar vermiştim. Forumda sağ olsun yardımcı oldular. Ama telefonu alamadım. Para aileme lazım olduğu için telefonun parasını aileme verdim. Şu an yeniden para elime geçti. Bazı arkadaşlarım Oppo Realm'e 6 akıllı telefon, 8 GB önerdiler.
Sizce Xiaomi Redmi Note 9 Pro 128 GB mı almalıyım yoksa, Oppo Realm'e 6 akıllı telefon, 8 GB mu?
8gb'a aldırmayın, hertürlü note9pro.

Biliyorum.
A50 kullanıyorum 6 GB ve șuanda çok yeterli.
Oyun kasmaları RAM yetersizliğinden değil GPU'dan olușuyor.
Yani çok RAM'in bir anlamı yok diyorum.

Yani.

Peki yanlış anlamışım özür dilerim. Ama 8 GB derken hani, telefonun depolama kapasitesini kast ediyormuş gibi bir izlenim bıraktı bende. Neyse yani Xiaomi Mi öneriyorsunuz? İki telefonun artılarından ve eksilerinden bahsedebilir misiniz?

Peki yanlış anlamışım özür dilerim. Ama 8 GB derken hani, telefonun depolama kapasitesini kast ediyormuş gibi bir izlenim bıraktı bende. Neyse yani Xiaomi Mi öneriyorsunuz? İki telefonun artılarından ve eksilerinden bahsedebilir misiniz?
Xiaomi note9pro
Qualcomm ișlemci benim için önemli(pil tüketimi daha az ve daha az ısınıyor)
Arayüz daha akıcı
Kamera perform fena değil
Tasarım daha iyi
Ben olsan note9pro alırdım fakat realme6'da alırsan üzülmezsin.
Kamerası bir tık daha iyi gibi, 90hz ekran baya iyi fakat tercih sebebi değil.

Xiaomi Note9Pro.
Qualcomm ișlemci benim için önemli(pil tüketimi daha az ve daha az ısınıyor)
Arayüz daha akıcı.
Kamera perform fena değil.
Tasarım daha iyi.
Ben olsan Note9Pro alırdım fakat realme6'da alırsan üzülmezsin.
Kamerası bir tık daha iyi gibi, 90Hz ekran bayağı iyi fakat tercih sebebi değil.

Peki cevabınız için teşekkür ederim. Xiaomi Redmi Note 9 Pro alacağım 3000 TL, Xiaomi Redmi Note 9 2600 TL civarı 400 TL'lik fiyat farkına değer mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı