Oppo Realme 7 Pro vs. Samsung Galaxy M51

Realme 7 Pro ve M51 RAM, depolama gibi özelliklerde aynı iken;
Realme 7 Pro işlemci frekansı konusunda daha önde, (2.3GHz)-(2.2GHz)
M51 batarya kapasitesi konusunda çok daha önde.(7000mAh)-(4500mAh)

Sonuç olarak baktığımızda 0.1GHz bir işlemci frekans farkı için Realme 7 Pro alınmaz, M51 alınmalıdır. 7000mAh batarya uzun kullanım ve sürekli oyun için çok avantaj sağlayacaktır.

Biraz zor bir karar olabilir. Realme'de NFC yok. Yüksek hızlı şarj var. Daha ince bir tasarım. M51'i kaba bulanlar olabiliyor. Biri 182 gram diğeri 213 gram.

M51'in avantajı bataryası, 2 saat 20 dk civarında full şarj oluyormuş. NFC, Kamerası bir tık daha iyi olabilir. Video kaydında Samsung daha iyi görünüyordu ve ayrıca videodaki mikrofon ses kaydı çok daha iyiydi.

Realme'de stereo speaker var. Kameranın ortada olması yerine solda olması bana göre daha iyi tabi bu herkes için geçerli olmayabilir.

Yani ikisini de alın elde bir süre denemeden tabi yüzde 100 karar vermemiz imkansız ama onu da yapamayız sonuç olarak :)

Yazılım olarak hangisi daha iyidir bilemiyorum. Uzun süredir Samsung kullanmadım. Realme 6'yı Anneme aldım yazılımı sade ve akıcı görünüyor. Ancak daha yeni sonuç olarak. Samsung eskisi gibi değil diyorlar bu konuda çok bilgim yok.

Tercih senin.

Buradaki incelemeyi göz önüne alabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodan aldığım referansa göre kamerada sırasıyla Realme9>M51>Poco
İşlemcide sentetik testler harici fark yok deniyor.
Pil ise M51>Poco>Note
Ekran size bağlı 120Hz sunan Poco yanında SuperAmoled 60Hz sizin söylediğiniz iki telefon.
Videoyu izlemenizi ve ona göre tercihinizi yapmanızı öneririm.

Geri
Yukarı