Oppo Realme 7 Pro Wi-Fi bağlantı hatası

Keşke hızımda bir sıkıntı olsaydıda direk yükseltip çözebilseydim...

Hocam peki veri tasarrufu açık olabilir mi? İkinci olarak da şöyle anlatayım:
Ayarlar'a girin.
İlk sırada SIM kart ve mobil veri ayarlarına tıklayın.
Veri kullanımı > Wi-Fi veri kullanımı > bir uygulamayı seçerek alt kısımda veriyi arka planda kullan seçeneğinin açık olup olmadığına bakın.

Hocam peki veri tasarrufu açık olabilir mi? İkinci olarak da şöyle anlatayım:
Ayarlar'a girin.
İlk sırada SIM kart ve mobil veri ayarlarına tıklayın.
Veri kullanımı > Wi-Fi veri kullanımı > bir uygulamayı seçerek alt kısımda veriyi arka planda kullan seçeneğinin açık olup olmadığına bakın.
Veri tasarrufu kapalı görünüyor
İkinci dediğin ise 'Veriyi Arkaplanda kullan' açık.

Hocam alakasız olabilir ama siz kablonetin kaç mbpslik paketini kullanıyorsunuz?
hız testini atmıştım, asli olarak 100mbps.

Veri tasarrufu kapalı görünüyor.
İkinci dediğin ise 'veriyi arka planda kullan' açık.

Hocam vallahi bende çözüm önerileri bitti :D. Son olarak Wi-Fi ayarlarına gelip ağ isminin yanındaki bilgi işaretine basar mısınız? Bağlantı hızı sinyal gücü vs. olması lazım.

Hocam vallahi bende çözüm önerileri bitti :D. Son olarak Wi-Fi ayarlarına gelip ağ isminin yanındaki bilgi işaretine basar mısınız? Bağlantı hızı sinyal gücü vs. olması lazım.
Veri sınırında biraz ümitliydim belki yanlışlıkla açmışımdır diye ama oda hayal kırıklığıyla bıraktı beni😢
yardımın için teşekkürler yine de.

Sinyal gücü:Mükemmel
Bağlantı hızı:360

Son düzenleme:
Vallahi maaşallah hocam, bendeki bağlantı hızı 96. siz çok daha iyisiniz benden. Fakat ben tamamen bu olayın 2.4G/5G yüzünden olduğunu düşünüyorum. Keşke ayrı 2 ağ olsa da 5G'ye bağlanıp problemi çözseniz.

Hocam ben 24 Mbps paketini kullanıyorum adını hatırlamıyorum ama hiç memnun değilim sürekli kesiliyor vesaire.

Burada Kablonet'in kendi döşediği fiber altyapısı var. Onun için ben gayet memnunum. Sizin oturduğunuz bölgede TT'nin altyapısını kiralamış olabilir Kablonet. Ondan sıkıntı yaşıyorsunuzdur. Neyse biz konuyu dağıtıp boşuna ceza yemeyelim şimdi. Hayırlı geceler.

Veri sınırında biraz ümitliydim belki yanlışlıkla açmışımdır diye ama oda hayal kırıklığıyla bıraktı beni😢
Yardımın için teşekkürler yine de.

Sinyal gücü: Mükemmel.
Bağlantı hızı: 360.

Size de hayırlı geceler umarım halledersiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım.

Vallahi maaşallah hocam, bendeki bağlantı hızı 96. siz çok daha iyisiniz benden. Fakat ben tamamen bu olayın 2.4G/5G yüzünden olduğunu düşünüyorum. Keşke ayrı 2 ağ olsa da 5G'ye bağlanıp problemi çözseniz.

Burada Kablonet'in kendi döşediği fiber altyapısı var. Onun için ben gayet memnunum. Sizin oturduğunuz bölgede TT'nin altyapısını kiralamış olabilir Kablonet. Ondan sıkıntı yaşıyorsunuzdur. Neyse biz konuyu dağıtıp boşuna ceza yemeyelim şimdi. Hayırlı geceler.

Size de hayırlı geceler umarım halledersiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım.
Ben de bakayım dedim bende de 433 hocam :) Garip.

Aynen öyle hocam size de hayırlı geceler.

Geri
Yukarı