Oppo Realme C21 nasıl bir telefon?

Annem için aldık. Güzel telefon. Görüşme yaparken ses iyi gelmiyor o açıdan iyi değil. Hoparlörü arkada. Tek hoparlörlü.

Peki ahize değil de hoparlörü stereo mu yoksa mono mu çalıyor? Ve ben telefonda oyun oynamıyorum internette surf ediyorum daha çok. Bütçem kısıtlı olduğu için bu cihaza yöneldim. İnceleme videolarında fiyat segmentinde en iyisi bu diyor. Ama size göre takılma donma oluyor mu? Özellikle birkaç uygulamayı aynı anda çalıştırınca takılma ya da hafızayı silme durumu oluyor mu bunları merak ediyorum.

Peki ahize değil de hoparlörü stereo mu yoksa mono mu çalıyor? Ve ben telefonda oyun oynamıyorum internette surf ediyorum daha çok. Bütçem kısıtlı olduğu için bu cihaza yöneldim. İnceleme videolarında fiyat segmentinde en iyisi bu diyor. Ama size göre takılma donma oluyor mu? Özellikle birkaç uygulamayı aynı anda çalıştırınca takılma ya da hafızayı silme durumu oluyor mu bunları merak ediyorum.
Çok detaylı kullanmadım ama görüşme kalitesi kötü ve mono büyük ihtimal. Donma olacağını sanmıyorum. Ben Vestel Venüs V4 kullanıyorum ve bu Realme C21'e kıyasla bir hiç. Yine de işimi görüyor.

Bence Realme C21 fiyatına göre iyi. Oyun için telefon alabilecek olsam Poco x3 Pro 8 GB alırdım.

Ben Realme 6 kullanıyorum çoklu uygulama kullanımında falan bu dahi kasıyor. C21 de kasacak yeri geldiğinde donacaktir.

Geri
Yukarı