Oppo Reno 4 alınır mı?

Bütçe
3500
Telefonun teknik özellikleri efsane ama Oppo yeni bir marka. Teknik servis sıkıntısı çeken kullanıcılar vs. görmüştüm.

Yanlış hatırlamıyorsam 4750 Mah gibi bir bataryası vardı. 1 günü rahat çıkarıyor mu? 30 w ile 0'dan 100'e önemli değil ama mesela dişimi fırçalayıp çıkacağım o sürede % kaç şarj oluyor?
Telefonda 4015 mAh batarya var. Büyük bir telefon için çok uçuk bir değer değil gibi duruyor fakat telefonun inceliğini koruyarak yapılabilecek en iyi batarya performansını çıkarmışlar. Şöyle bir ekran görüntüsü bırakayım size:
Screenshot_2021-04-13-14-20-02-47.jpg
En son dün akşam şarj ettim verilerden göreceğiniz üzere, çok oyun oynamayıp yüklenmediğim zaman bir 4.5 saat daha ekran süresiyle 9 saati bulabiliyor ekran süresi. Ne yoğunlukta kullanım yaptığınıza göre de değişir bu, belki 7 saat olur belki 10 saati bulur.

Şarj oluş hızı konusunda da şöyle iki ekran görüntüsü bırakayım isterseniz:
Screenshot_2021-04-07-10-47-35-42.jpgScreenshot_2021-04-07-11-06-17-05.jpg
Yarım saati bulmayan bir sürede %50'ye geliyor. Gerçekten hızlı bir şekilde şarj olduğunu söyleyebilirim. %10 altından %100'e 50 dakika civarında geliyor. Daha kısa bir sürede de muhtemelen işinizi görecek kadar(sosyal medya, arama) şarjı dolmuş olur.

Telefonda 4015 mAh batarya var. Büyük bir telefon için çok uçuk bir değer değil gibi duruyor fakat telefonun inceliğini koruyarak yapılabilecek en iyi batarya performansını çıkarmışlar. Şöyle bir ekran görüntüsü bırakayım size:
Eki Görüntüle 972328
En son dün akşam şarj ettim verilerden göreceğiniz üzere, çok oyun oynamayıp yüklenmediğim zaman bir 4.5 saat daha ekran süresiyle 9 saati bulabiliyor ekran süresi. Ne yoğunlukta kullanım yaptığınıza göre de değişir bu, belki 7 saat olur belki 10 saati bulur.

Şarj oluş hızı konusunda da şöyle iki ekran görüntüsü bırakayım isterseniz:
Eki Görüntüle 972332Eki Görüntüle 972333
Yarım saati bulmayan bir sürede %50'ye geliyor. Gerçekten hızlı bir şekilde şarj olduğunu söyleyebilirim. %10 altından %100'e 50 dakika civarında geliyor. Daha kısa bir sürede de muhtemelen işinizi görecek kadar(sosyal medya, arama) şarjı dolmuş olur.
Oyun oynamıyorum zaten telefonda ve bence ekranı Amoled olduğu için o batarya bana yetecektir. Ayrıca yarım saatte %50 baya iddialı.

3 haftadır Oppo Reno 4 kullanıyorum. Olabildiğince dürüst olacağım.

Alınır. Donma yok. Takılmalar var. Kamerası güzel.

Evet şimdiden belli. 2 sene sonra yavaşlamaya başlar. 4 sene sonra bariz şekilde düzenli olarak kasar.

Samsung Galaxy M51, Realme 7 Pro, Samsung Galaxy A52. Poco X3 NFC.

Kamera içinse Reno 4.
Dostum ben 1 aydır kullanıyorum ve daha 1 kere bile takılma olmadı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı