Oppo Reno 4 Lite hızlı şarj olmuyor

OrhanYaman

Decapat
Daha fazla  
Telefonum Oppo Reno 4 Lite. Hızlı şarj desteği, VAE şarj aleti var. Kendi şarj aleti, hiç değiştirmedim. 2 gündür telefon hızlı şarj oluyor hatta şarjda telefona bakarken yüzde aynı sayıda kalıyor. Garantisi yeni bitti. Sürüm güncel. Kapa aç yaptım değişmedi. Taktığım prizle veya şarjla alakası yok. Aynı kabloyla başka telefon hızlı şarj oluyor. Aynı şekilde aynı kabloyu farklı prize taksam da sonuç aynı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Reno 4 Pro kullanıyorum, Reno serisinin şarj boardları oldukça sıkıntılı, çok çabuk yıpranıp yuvalarından oynuyorlar, 65w Hızlı şarjım var, normalde 20 dakikada şarj olan telefon çok dikkatli bir şekilde şarj aleti çıkarıp, takmama rağmen 1 yıl içinde bozuldu, hızlı şarj almamaya başladı sorun sizinkiyle birebir aynıydı. Board değiştirince durum düzeldi ancak dikkatli olmanız gereken konu board değiştirmelisiniz, soket değil, diğer türlü hızlı şarj çalışmaz ve PC bağlantısında veri aktarımı yapamazsınız.

Reno 4 Pro kullanıyorum, Reno serisinin şarj boardları oldukça sıkıntılı, çok çabuk yıpranıp yuvalarından oynuyorlar, 65w Hızlı şarjım var, normalde 20 dakikada şarj olan telefon çok dikkatli bir şekilde şarj aleti çıkarıp, takmama rağmen 1 yıl içinde bozuldu, hızlı şarj almamaya başladı sorun sizinkiyle birebir aynıydı. Board değiştirince durum düzeldi ancak dikkatli olmanız gereken konu board değiştirmelisiniz, soket değil, diğer türlü hızlı şarj çalışmaz ve PC bağlantısında veri aktarımı yapamazsınız.
Fiyat ne kadar

Yeni konular

Geri
Yukarı