Oppo Reno 5 Lite hangi ekran kaplaması daha iyi?

DeSeRT_TR

Hectopat
Daha fazla  
Bugün Oppo Reno 5 Lite aldım telefoncudan. Allah herkese nasip etsin. Neyse adam dedi ki almışken sağlam 100 liralık Nano kaplayalım ekrana dedi. Benim de aklım bu ayrı olarak satılan 9H 5 D Nano camlarda idi. Aklıma takılan soru, bu 30 liralık 5D Nano ile telefoncunun kendi makine ile kapladığı nano arasında ne fark var ? Hangisi daha sağlam ? Siz olsaydınız hangisini tercih ederdiniz ?

Ben olsam telefoncununkini tercih ederdim sonuçta hiç sıkıntı yapmak istemem hem 70 TL fark varsa illaki kalitelidir.(ama yine de 30 TL'lik olanda eğer çok fazla düşürmeyeceğim ya da dışarıda kullanmayacağım falan diyorsanız eğer 30 TL'lik iyidir.)

Hangisi ekranı tam kaplıyorsa onu tercih edin. Kendi telefonumda 70 liralık 5D XD vs diye satılan bir cam kullanıyordum düştüğünde camın kaplamadığı ufacık bir alan vardı kenar kısmında oraya çarptı ve boydan boya çatladı. Daha sonra Full kaplayanlardan aldım 3-4 kez düşürdüm şimdilik bir şey yok. Yani demek istediğim tam kaplamıyorsa fiyatı çok da fark etmiyor. Tam kaplasın, ince ve esnek olsun ve kırıldığında parçalanmasın. Bunları hangisi karşılıyorsa onu yaptırmanızı tavsiye ederim.

Hangisi ekranı tam kaplıyorsa onu tercih edin. Kendi telefonumda 70 liralık 5D XD vs diye satılan bir cam kullanıyordum düştüğünde camın kaplamadığı ufacık bir alan vardı kenar kısmında oraya çarptı ve boydan boya çatladı. Daha sonra Full kaplayanlardan aldım 3-4 kez düşürdüm şimdilik bir şey yok. Yani demek istediğim tam kaplamıyorsa fiyatı çok da fark etmiyor. Tam kaplasın, ince ve esnek olsun ve kırıldığında parçalanmasın. Bunları hangisi karşılıyorsa onu yaptırmanızı tavsiye ederim.
Haklısınız.

Tam kaplayan hangisi oluyor ? Hazır satılanlar mı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı