Oppo Reno 5 Lite vs Redmi Note 10 s

Günlük kullanım ve arada oyun için yeter mi? Pil önemlidir alacak kişi için.

Yeterli hocam, zaten batarya konusunda fark atacak bir seçenekte yok.

Bu iki cihaz arasında en iyi hangisi? Redmi işlemci olarak öne geçiyor fakat reno ise yazılım ve kalite olarak öne geçiyor. Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.
@HaWlI KuLlANIcI @Elan Morin Tedronai
@BERWAR

Hocam Redmi Note 10s performans yönünden daha iyi (ama SD 665 cihazlara fark attığı gibi atmıyor burada),reno 5 Lite ise yazılım olarak daha iyi.

Kalite olarak ne demek istediniz anlamadım.
Malzeme kalitesi olarak iki cihazda plastik.
Bir de yanlış bilmiyorsam reno 5 Lite'ın kamerası daha iyi.

İkisi arasından bende Note 10s öneririm.

Note10s kullanıyorum sorun varsa alabilirim.

-Pili nasıl iyi dayanıyor mu?
-Yazılımsal olarak bir sıkıntı çıkarttı mı?
-Oyun performansı nasıl?
-Cihaz çok ısınıyor mu?
-Sana göre eksileri nelerdir?
Şimdiden teşekkür ederim :).
Yeterli hocam, zaten batarya konusunda fark atacak bir seçenekte yok.

Hocam Redmi Note 10s performans yönünden daha iyi (ama SD 665 cihazlara fark attığı gibi atmıyor burada),reno 5 Lite ise yazılım olarak daha iyi.

Kalite olarak ne demek istediniz anlamadım.
Malzeme kalitesi olarak iki cihazda plastik.
Bir de yanlış bilmiyorsam reno 5 Lite'ın kamerası daha iyi.

İkisi arasından bende Note 10s öneririm.

MediaTek işlemciler hakında ne düşünüyorsunuz hocam? Bu telefonda kullanılan G95 nasıldır Snapdragon 720G'ye göre?

Note 10s modelinin batarya performansı gayet iyi. 33 Watt hızlı şarj desteği de var. 70 dakikada tam şarj oluyor 0-100 değerine.

G95 modeli GPU olarak SD 720G modelinden daha güçlü. Güç tüketimi ve ısınma noktasında SD 720G daha iyi.

Note 10s tercihim olur. Batarya konusunda hemen hemen yakınlar diyebilirim. İşlemci olarak, Note 10s daha önde. Yazılım konusunda ise reno 5 Lite. Kamera da reno 5 Lite açık ara önde. Tasarım olarak ise kişiden kişiye değişir ama reno 5 Lite benim daha çok hoşuma gitti. Ekran da ikisi de AMOLED zaten. Genel olarak değerlendirmek gerekirse, Note 10s daha önde.

-Pili nasıl iyi dayanıyor mu?
-Yazılımsal olarak bir sıkıntı çıkarttı mı?
-Oyun performansı nasıl?
-Cihaz çok ısınıyor mu?
-Sana göre eksileri nelerdir?
Şimdiden teşekkür ederim :).

MediaTek işlemciler hakında ne düşünüyorsunuz hocam? Bu telefonda kullanılan G95 nasıldır Snapdragon 720G'ye göre?
Pili günlük kullanım + arada bir basit oyun oynama ile çok rahat 2 gün çıkarıyor.
Şimdilik yazılımsal sıkıntım yok şükür.
Oyun performansı Pubg denemiştim iyiydi fazla deneyimim olmadı fakat ısınma problemi olmamıştı.
Ekşisi de açıkçası aklımda yok bir şey şimdilik dostum sıkıntısız. :)
Aklıma bir şey geldi onu söyleyebilirim 480 p ve altı kalitedeki videolarda garip bir görüntü ortaya çıkıyor rahatsız edici gözüküyor nedenini bilmiyorum. Bunun dışında kaçak maç izlerken de izlenmeyecek şekilde bir görüntü oluyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı