Oppo Reno 5 Lite vs Redmi Note 10

Pachme

Kilopat
Merhabalar yeni telefon alacağım bütcem 3200-3300 TL bu iki telefon arasında kaldım genelde dizi, film izlerim ve sosyal medya da dolasırım, cok nadır oyun oynarım. Hangısını onerırsınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar yeni telefon alacağım bütcem 3200-3300 TL bu iki telefon arasında kaldım genelde dizi, film izlerim ve sosyal medya da dolasırım, cok nadır oyun oynarım. Hangısını onerırsınız?

Hocam bütçe 200 TL artarsa mi Note 10 Lite öneririm. Bu iki cihazdan da çok çok daha iyi olur.
Onun dışında bu cihazlar arasında Note 10 iyi olur.

Bunların dışında POCO X3 NFC Samsung M31 oyun içinde POCO X3 Pro dediklerinizden Redmi.

Ekranın AMOLED olması önceliğim.
Samsung Galaxy A32'ye bakabilirsiniz efendim. Xiaomi'nin yazılım hataları oluyor, sizi menmun edeceğini sanmıyorum.

Tasarımı pek hoşuma gitmedi bir de arasıtrırken Realme 8'i gördüm daha TR'ye gelmemiş ama sızce beklenır mı, fiyatı ne olur?

Tasarımı pek hoşuma gitmedi bir de arasıtrırken Realme 8'i gördüm daha TR'ye gelmemiş ama sızce beklenır mı, fiyatı ne olur?

4 GB RAM günümüzde yetersiz gibi. Onun dışında hemen hemen güzel bir telefon. Fiyat konusunda pek bir bilgim yok kusura bakmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung Galaxy A32'ye bakabilirsiniz efendim. Xiaomi'nin yazılım hataları oluyor, sizi menmun edeceğini sanmıyorum.

Hocam ancak A32 G80 kullanıyor.
Yani Note 10 daha iyi bir seçenek olur (MIUI'a rağmen)
Reno 5 Lite daha iyidir efendim. Reno 5 Lite 8 GB RAM ile daha hızlı çalışır ve yazılımı iyidir. Ancak Note 10'un bataryası daha güçlüdür. Karar sizindir ve şimdiden hayırlı olsun. 🙂

Hocam reno 5 Lite'da P95 var diye hatırlıyorum.
Yani kötü bir seçenek olur.

Geri
Yukarı