Çözüldü OptiFine 1.16.5 kurulduktan sonra sunucuya girilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 7

Emir0903

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Minecraft'ta texture için OptiFine 1.16.5 kurdum. Lakin sunucuya girmiyor. Yükleme ekranında kalıyor. Nasıl düzeltebilirim?

Korsan launcher, optifine.net üzerinden optifine'ı indirdim. Eskiden böyle olmuyordu shader vs de deniyordum sunucularda, nedense şimdi hata veriyor.
Ya mod veya eklenti istemeyen sunucu desem garip olur. Hangi sunucuya giremiyorsun bilmiyorum ama optifine FPS arttıran, zoom yaptıran ufak bir şey, girmesi lazım. Sunucu çok dolu veya internet kötü diye mi ekranda kalıyor?
Hata kodu yazıyor mu böyle "uzaktan bir bilgisayar tarafından" veya enteresan yazılar vesaire?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya mod veya eklenti istemeyen sunucu desem garip olur. Hangi sunucuya giremiyorsun bilmiyorum ama optifine FPS arttıran, zoom yaptıran ufak bir şey, girmesi lazım. Sunucu çok dolu veya internet kötü diye mi ekranda kalıyor?
Hata kodu yazıyor mu böyle "uzaktan bir bilgisayar tarafından" veya enteresan yazılar vesaire?
Normal düz Aternos'tan arkadaşlarla oynamak için açtığımız bir server.

ya mod veya eklenti istemeyen sunucu desem garip olur hangi sunucuya giremiyorsun bilmiyorum ama optifine fps arttıran zoom yaptıran ufak bir şey girmesi lazım sunucu çok dolu veya internet kötü diye mi ekranda kalıyor
hata kodu yazıyor mu böyle uzaktan bir bilgisayar tarafından veya enteresan yazılar vesai
Böyle kalıyor. Hata kodu vs de verilmiyor.

Dosya Ekleri

• IMG20230120141826.jpg
    IMG20230120141826.jpg
    156,7 KB · Görüntüleme: 33
Normal düz Aternos'tan arkadaşlarla oynamak için açtığımız bir server.

Böyle kalıyor. Hata kodu vs de verilmiyor.
Allah Allah ben de her gün Aternos'tan giriyorum optifine ile. Hatta aynı sürüm. Anlamadım usta vallaha, başka yerlere giriyosa sunucudan dolayıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı