Ücretli Optimizasyon danışmanlık hizmeti

Arkadaşlar bu hizmeti almış birisi olarak söylüyorum internetten aldım aynı işlemler yapıldı. FPS artışı mevcut ona diyecek hiçbirşeyim yok fakat bilgisayardaki her şeyi kapatıyorlar neredeyse yani kısaca bu hizmeti alınca adam sana diyor ki kardeşim senin bilgisayarında sadece oyun çalışsın diğer hizmetlere gerek yok.

Arkadaşlar bu hizmeti almış birisi olarak söylüyorum internetten aldım aynı işlemler yapıldı. FPS artışı mevcut ona diyecek hiçbir şeyim yok fakat bilgisayardaki her şeyi kapatıyorlar neredeyse yani kısaca bu hizmeti alınca adam sana diyor ki kardeşim senin bilgisayarında sadece oyun çalışsın diğer hizmetlere gerek yok.
Bu doğru. Birçok şey kapatılıyor. Zaten bu işlemler müşteri ile beraber yapılıyor. Müşteri istemezse açık bırakılıyor.

Biz öyle şeyler yapıyoruz ki bu yaptıklarımızı topluca bulamayacağını düşünüyorum. Zamanlanmış görevleri dahi kapatıyoruz. :)

Teknoloji forumundayız. Birkaç günümüzü foruma versek bir sürü optimize edecek ayarlar buluruz zaten. Ücretli satmanın ne gereği var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teknoloji forumundayız. Birkaç günümüzü foruma versek bir sürü optimize edecek ayarlar buluruz zaten. Ücretli satmanın ne gereği var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bazı insanlar belki yapmakla uğraşmak istemeyebilir. Birçok işlem yapıldığı için tecrübeli bir kişinin yapması müşteriye fayda sağlayabilir. Ayrıca optimizasyon deyince aklınıza sadece oyun gelmesin. Bizim yaptığımız çalışma işletim sisteminin performansını ciddi oranda arttırıyor. Bu da önemli bir detay.

Geri
Yukarı