Ücretli Optimizasyon danışmanlık hizmeti

Daha fazlası diye bir şey yok kardeşim. Sen işletim sistemi mi yazıyorsun baştan? Ekran kartı ayarı Windows ayarı bir de Advanced System Care yüklersin makineyi patlatır gidersin kimse kanmasın arkadaşlar.
Hocam biraz sert olmuş, boş verin kimse kimseye zorla hizmet vermiyor ki sonuçta. :)

Bana da mantıklı gelmiyor mesela para ile satılması pek ama ben kendi çapımda bilgili olduğum için olabilir, ama kalp kırmak da hoş değil. @SerdarEdition hocam bu lafım size değil, genel.

Son düzenleme:
ISO yapıp yayımlamak EULA'ya göre suç sayılıyor. Windows ayarlarını değiştirebilirsin, bunda bir sakınca bulunmuyor.

Rehber konularla çoğu gereksiz hizmeti de kapatabiliriz. Biz uğraşmak istemeyip hazır olanı kullanıyoruz.

Ya hocam ne işinden bahsediyorsunuz :D Enayi avına çıkılmış resmen. Kimsenin bilmediği performansı birden kat kat zıplatacak bir ayar yok. Olsa herkes bilirdi herkes yapardı o ayarları. YouTube'a girip 2-3 tıklama ile herkesin bulabileceği basit RAM kullanımı Ekran Kartı kullanımı gibi ayarları satıyor parayla. Gereksiz Windows servislerinden kurtulmakta basit bir işlem.

Telefondayım ve sayfa İngilizce. Küçücük bir kısmı neden atamıyorsunuz?
1660314196872.png

Ya hocam ne işinden bahsediyorsunuz :D Enayi avına çıkılmış resmen. Kimsenin bilmediği performansı birden kat kat zıplatacak bir ayar yok. Olsa herkes bilirdi herkes yapardı o ayarları. YouTube'a girip 2-3 tıklama ile herkesin bulabileceği basit RAM kullanımı Ekran Kartı kullanımı gibi ayarları satıyor parayla. Gereksiz Windows servislerinden kurtulmakta basit bir işlem.
Tamam ama hocam ben yine de bu kadar sert çıkılmaması taraftarıyım.

Yeni konular

Geri
Yukarı