Ücretli Optimizasyon danışmanlık hizmeti

İşletim sisteminin performansı onlarca kat artar. Bu durumun oyuna da yansıyacağını söyledim fakat performans artışı olarak yansıyacağını ifade ediyorum. Onlarca kat artacağını söylemiyorum.

Yani ben burada 100 FPS'lik bir oyunun 20 kat artıp 2.000 FPS olacağından söz etmiyorum.

Hocam helal olsun gerçekten. Nasıl bir savunmadır bu. Kaç tane kişiye karşı tek başınıza helal olsun cidden.

Hocam helal olsun gerçekten. Nasıl bir savunmadır bu. Kaç tane kişiye karşı tek başınıza helal olsun cidden.

Bu kadar savunma yapacağına icraatini hakkıyla gösterseydi burada tartışan bizler çenemizi kapatıp susardık ama olmayınca olmuyor :D

Bu kadar savunma yapacağına icraatını hakkıyla gösterseydi burada tartışan bizler çenemizi kapatıp susardık ama olmayınca olmuyor :D
Demek ki seninle ayrı dünyaların insanıyız. Daha uygun bir saatte anlaşamadık. Sen gece hayatını yaşıyorsun, biz geceleri uyuyoruz.

Demek ki seninle ayrı dünyaların insanıyız. Daha uygun bir saatte anlaşamadık. Sen gece hayatını yaşıyorsun, biz geceleri uyuyoruz.

İşteyim hocam işte Allah Allah. Hem ben gece mi dedim ben önceki konuşmamız saat 8'deydi ve siz 1-2 saat sürüyor deseniz saat 10'da biterdi işiniz. 12'den sonrası gecedir.

Dosya Ekleri

• imgcache0.3049213.jpg
    imgcache0.3049213.jpg
    24 KB · Görüntüleme: 67

Geri
Yukarı