Optiplex 3010 başka kasalardaki ön panel bağlantıları farklı mı?

yigiteriss35

Hectopat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Optiplex 3010 MT bilgisayara sahibim ve internette gördüğüm videolarda forumlarda farklı bağlantılar kullanıldığı yazılıyor ve bu bütün türlerinde mi var, anlayamadım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video linki bu ve birçok yabancı forumda böyle konular. Bu acaba doğru mudur? Çok bir şey anlayamadım videolardan.

Merhaba arkadaşlar. Optiplex 3010 MT bilgisayara sahibim ve internette gördüğüm videolarda forumlarda farklı bağlantılar kullanıldığı yazılıyor ve bu bütün türlerinde mi var, anlayamadım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video linki bu ve birçok yabancı forumda böyle konular. Bu acaba doğru mudur? Çok bir şey anlayamadım videolardan.
Evet doğru hatta işlemci fanının soketi de farklı, her kasa böylemi malesef bilmiyorum.

Evet doğru hatta işlemci fanının soketi de farklı, her kasa böyle mi maalesef bilmiyorum.

Peki bilgisayarcıya verirsek halledilebilecek bir şey mi çok uğraştırmadan yoksa en iyi anakartla birlikte değiştirmek mi?
Evet doğru hatta işlemci fanının soketi de farklı, her kasa böyle mi maalesef bilmiyorum.

Öne giden kabloları böyle.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    268,8 KB · Görüntüleme: 23
  • image.jpg
    image.jpg
    196,5 KB · Görüntüleme: 22
Gri tarafı gözüme çok çarpıyor kasa üstte olduğu için.
Size kalmış ama uğraşmaya değmez diye düşünüyorum. Alacağınız anakartta aşşağı yukarı 300tl olur. Hele ki boşta kasanız yoksa gereksiz masraflı olur.
Size kalmış ama uğraşmaya değmez diye düşünüyorum. Alacağınız anakartta aşşağı yukarı 300tl olur. Hele ki boşta kasanız yoksa gereksiz masraflı olur.
Gri kısmı boyaya da bilirsiniz.

Size kalmış ama uğraşmaya değmez diye düşünüyorum. Alacağınız anakartta aşağı yukarı 300TL olur. Hele ki boşta kasanız yoksa gereksiz masraflı olur.

Gri kısmı boyaya dabilirsiniz.

Boyamayı düşünüyorum bir de i5-3470 alacağım soketlerde bir farklılık yok galiba.

Geri
Yukarı