Optix MAG274QRF vs Optix G273QF vs Optix MAG274R2

SpreeZe

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ben yeni bir monitör almayı düşünüyorum ve 3 monitör arasında kaldım. Bütçem hepsine yetiyor. Ağırlıklı olarak hikayeli oyunlar oynarım AAA oyunlarla aram iyidir fakat rekabetçi oyunlarda da fena değilimdir CS, PUBG vb. geleceğe yatırım yapmak istiyorum. Almışken iyi bir şey olsun istiyorum fakat bir monitöre de 7000TL vermek saçma geldi. O yüzden bu foruma sorma kararı aldım şimdiden teşekkürler.

Not: 2K gerçekten gerekli mi bilmiyorum, kullanır mıyım onu da bilmiyorum, çok bir fark yaratır mı acaba? Ek olarak Rapid IPS teklonojisi gerekli bir şey mi?

• MSI RTX 2070s X Trio.
  • R7 3700X.

https://www.hepsiburada.com/msi-opt...9K7?magaza=Secedit&url_src=and-product-detail

Son düzenleyen: Moderatör:

MAG274QRF daha iyi ve 500₺ daha ucuzu:​

Zaten arada kaldığım 3 monitör arasında bu var

Beni uzun bir süre götürebilir değil mi? Malum ekonomi almışken iyi bişey olsun istiyorum.
Ekstra durumlar dışında uzun süre götürür tabi. Ama elektronik şans işi. Markadan bağımsız olarak aldığınız ilk gün bozuk gelebileceği gibi dandik bir markayı yıllarca sorunsuz da kullanabilirsiniz. Benim tavsiyem bütçeyi ve ihityaçlarınızı tam olarak netleştirip konu açmanız. Siz 3 farklı model kararlaştırmışsınız ama bunlar elma ve armut karşılaştırması gibi.

Ekstra durumlar dışında uzun süre götürür tabi. Ama elektronik şans işi. Markadan bağımsız olarak aldığınız ilk gün bozuk gelebileceği gibi dandik bir markayı yıllarca sorunsuz da kullanabilirsiniz. Benim tavsiyem bütçeyi ve ihityaçlarınızı tam olarak netleştirip konu açmanız. Siz 3 farklı model kararlaştırmışsınız ama bunlar elma ve armut karşılaştırması gibi.
Aslında şöyle aekadaşlarım bana 2k ya gerek yok 1080p yeter dediği için böyle bir konu açma gereği duydum.

Aslında şöyle aekadaşlarım bana 2K ya gerek yok 1080p yeter dediği için böyle bir konu açma gereği duydum.

RTX 2070s 2K da yeni nesil oyunlarda en yüksek ayarlarda 60 altına yer yer düşebilir diye düşüniyorum ben şahsen görüntüden önce akıcı oyuna önem veriyorum yani 2K'den feragat edip 1080p Ultra grafiklerde daha açıcı yeni nesil oyunlar oynamak mantıklı geldi.

Son düzenleme:
Aslında şöyle aekadaşlarım bana 2K ya gerek yok 1080p yeter dediği için böyle bir konu açma gereği duydum.

RTX 2070s 2K da yeni nesil oyunlarda en yüksek ayarlarda 60 altına yer yer düşebilir diye düşüniyorum ben şahsen görüntüden önce akıcı oyuna önem veriyorum yani 2K'den feragat edip 1080p Ultra grafiklerde daha açıcı yeni nesil oyunlar oynamak mantıklı geldi.

Sakın msin o MAG274QRF modelini satın alma ben kendim aldım aldığıma bin pişman oldum ghosting sorunu var kabul edilemeyecek derecede sorunu sadece benim yaşamadığımı anlayınca direk iade talebi oluşturdum iade edeceğim.

Geri
Yukarı