Ordu karargahları vatandaşların hizmetine açıldı!

Oraya alacağın adamın hiçbir şey yapmaya hali kalmamış olacak zaten, açıkçası hali olan da boşa yer kaplamasın bir zahmet gidip diğer insanlara yardım etsin. Ordu bunu anlamayacak kadar akılsız değil.

Hocam karargahın halka açılması bile büyük bir adım bence ve çok büyük risk. Çünkü alçak terör örgütü depremi fırsat bilerek Hudut Karakoluna saldırı düzenlemişti. Onu yapacak kadar alçak olanlar, şehre inip karargahlara saldırı düzenleyebilirler.

Arkadaşlar Hatay'da mobil mutfaklardan biri kurulmuş. Tanıdığınız depremzede var ise aşağıda ki konuma yönlendirebilirsiniz.
Odabaşı Mahallesi, Atatürk Caddesi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Oraya alacağın adamın hiçbir şey yapmaya hali kalmamış olacak zaten, açıkçası hali olan da boşa yer kaplamasın bir zahmet gidip diğer insanlara yardım etsin. Ordu bunu anlamayacak kadar akılsız değil.

Edit: Ayrıca bu olay deprem ilk yaşandığı saatlerden itibaren olmalıydı, ordu karargahı boşaltıp deprem bölgesine gidecekti, depremzedeleri de karargaha yerleştireceklerdi. En azından sakladıkları ölü sayısı olmazdı şu an.

Emredersiniz komutanım. Çok bilen bir uzman daha. Leş kargası gibi kaostan beslenmek marifet olmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı