Çözüldü Ori And The Blind Forest Definitive Edition tam çözümü var mıdır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LuciFeriaNx

Hectopat
Arkadaşlar oyunu yeni satın aldım. Almışken de Definitive Edition aldım ancak oyunun bazı yerlerinde takılabiliyorum. 2 Saatlik kesintisiz bir oyun macerasından sonra nihayet takılmış bulunmaktayım. İnternette oyunu oynayan YouTuber arkadaşların videolarını da izledim ancak benim oynadığım oyun ile onlarınki farklı şekilde başlayıp ilerliyor. Sanırım Definitive Edition ile normal sürüm farkından kaynaklı olsa gerek. Bu oyunu Definitive Edition şeklinde alarak oynayan bir youtuve videosu yok mu acaba? Ya da oyunda takıldığım yerlerde ne yapmam gerektiğine bakabilmem için biz rehber yok mudur? Oyunu gerçekten sevdim aslında ama yer yer bu denli uğraştırıcı olması biraz sıkmıyor da değil. Sıkılmamak için en azından takıldığım yerleri geçecek bir çözüm çok faydalı olabilir benim için :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer aradığınız yerler varsa çözüm olarak işaretler misiniz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer aradığınız yerler varsa çözüm olarak işaretler misiniz?
Sanırım bu video benim işimi görür oyunu bitirebilmek için ancak bu videodaki abi oyunu bitirmek için sağla solla pek uğraşmamış ve direkt sonuca gitmiş :D Ben detaylara fazla takılmışım. Teşekkürler.

Öncelikle merhabalar benim şu anda oyunda 16 saatlik bir oynanışım söz konusu ama sorrow Pass bölümündeki kayıt aldığımız ışınlayıcının olduğu yerden hemen sonraki duvardan zıplayarak kırmamız gereken yerde benim karakterim zıplamıyor kendisini chargelıyor fakat zıplama tuşuna bastığımda öyle kalıyor youtubeyede baktım bununla alakalı bir çözüm yolu anlatılmıyor bilen varsa cevaplarsa sevinirim teşekkürler.

Geri
Yukarı