Çözüldü Origin 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10
Daha fazla  
Bir sürü çözüm videosu izledim ama hiçbiri işe yaramadı, bir de buradan deneyeyim dedim. Önceden bir sorun olmadan giriyordum. PC'ye format attım. Bu sorun çıkmaya başladı. msvcp120.dll bulunamadı hatası veriyordu. Onu düzeltince bu hatayı vermeye başlıyor. Bu da rapor.

Çözüm
Kurun:
Dosyayı atmamışsınız fakat ben ne yaptığınızı az çok tahmin ediyorum. msvcp120.dll dosyasını attığınız yerlerden (System32 ve SysWOW64) silin ve aşağıdakileri yükleyin.

Download Visual C++ Redistributable Packages for Visual Studio 2013 from Official Microsoft Download Center
  • Download dedikten sonra hem vcredist_x64.exe hem de vcredist_x86.exe dosyasını seçin. Sisteminiz 64 Bit olsa da hem 32 Bit (x86) hem de 64 Bit (x64) sürümü kurmalısınız.
Bir sürü çözüm videosu izledim...
İzlediğiniz videolar çözüm videosu değilmiş demek ki. Bir şey bilmeyen tık hayranı insanların saçma sapan videolarıdır.

Videoda internetten indirilen DLL dosyalarını sistem klasörlerine atıyorlardı, değil mi? Yanlış yol.

Artı -1 Eksi
Dosyayı atmamışsınız fakat ben ne yaptığınızı az çok tahmin ediyorum. msvcp120.dll dosyasını attığınız yerlerden (system32 ve SysWOW64) silin ve aşağıdakileri yükleyin.

Download Visual C++ Redistributable Packages for Visual Studio 2013 from Official Microsoft Download Center
  • Download dedikten sonra hem vcredist_x64.exe hem de vcredist_x86.exe dosyasını seçin. Sisteminiz 64 Bit olsa da hem 32 Bit (X86) hem de 64 Bit (X64) sürümü kurmalısınız.

İzlediğiniz videolar çözüm videosu değilmiş demek ki. Bir şey bilmeyen tık hayranı insanların saçma sapan videolarıdır.

Videoda internetten indirilen DLL dosyalarını sistem klasörlerine atıyorlardı, değil mi? Yanlış yol.

Yaptım ama sorun hala devam ediyor tüm vscleri silip tekrar yükledim ama sorun aynı.

Rapor paylaşmanızın zamanı gelmiş o halde.

Artı -1 Eksi
1610541531518.png

Sana şöyle bir şey sormuş olması lazım. Buna izin verdin mi?

Artı -1 Eksi
Process Monitor raporunuzu o halde paylaşın inceleyip çözümü sunalım. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı