Origin 0xc00007b Hatası

Origin'i bir türlü açamıyorum denemediğim yöntem, yapmadığım kurulum kalmadı. Sanırım her yolu denedim fakat henüz sonuca ulaşamadım. Sitenizden de araştırma yaptım ancak yine de sorunumu çözemedim. Günlerdir bu konu ile uğraşıyorum, bir kadın olarak yapabileceğimin en iyisini yaptım sanırım. Yardımcı olursanız çok sevinirim :)

Çözüm
Sistem izinlerinde bir sıkıntı var o halde. Teamviewer ID ve şifre gönderin müsait olduğunuz bir zamanda bakalım.
924 094 134 ID
Şu an bağlantı kurabilirsiniz.
Bilgisayarıma temiz bir format attıktan sonra, Windows Update kısmından güncellemeleri yaptım. Her güncellemeden sonra bilgisayarı yeniden başlatıp farklı bir güncelleme var mı diye kontrol edip tekrar güncelledim. Günceldir ibaresini görene kadar işlemi tekrarlayın. Benim tam 126 tane güncelleme indirdi tek seferde. Sonra Origini tamamen kaldırıp baştan kurdum ve açıldı. Şimdiden kolay gelsin.
Ayrıca NetFramework sürümlerini bilgisayarınızdan kaldırıp Micorsoft'un kendi sitesinden NetFramework 4.5 sürümünü indirip tekrar deneyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayrıca NetFramework sürümlerini bilgisayarınızdan kaldırıp Micorsoft'un kendi sitesinden NetFramework 4.5 sürümünü indirip tekrar deneyin.
Process Monitör veya Dependency Walker'sız hatanın nedenini öğrenmeden işlem yaptırmayalım.

Son düzenleme:
Sistem izinlerinde bir sıkıntı var o halde. Teamviewer ID ve şifre gönderin müsait olduğunuz bir zamanda bakalım.

924 094 134 ID
Şu an bağlantı kurabilirsiniz.
Bilgisayarıma temiz bir format attıktan sonra, Windows Update kısmından güncellemeleri yaptım. Her güncellemeden sonra bilgisayarı yeniden başlatıp farklı bir güncelleme var mı diye kontrol edip tekrar güncelledim. Günceldir ibaresini görene kadar işlemi tekrarlayın. Benim tam 126 tane güncelleme indirdi tek seferde. Sonra Origini tamamen kaldırıp baştan kurdum ve açıldı. Şimdiden kolay gelsin.

Son düzenleme:
Çözüm
Sorun bozulmus bir Windows 8.1 isletim sisteminden kaynaklaniyordu. Windows 10’a gecis saglaninca cozuldu :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı