Origin Access basit çekilen parayı iade isteme

RSTUDIOS

Kilopat
Daha fazla  
Ben 1 aylık almak istemiştim aldım ve dün bitmiş ve dün 4 Euro daha çekmiş. Benim daha 1 gün oldu bunu iade isteme hakkım var mı sitede baktım da bulamadım.

Ben böyle durumlarda saat kuruyordum telefona tekrar çekmesin diye iptal etmek için. Veya Origin'in kendisinde de vardı, direk iptal ediyordun, kullanabiliyordun ama sonraki ay çekemiyordu parayı.

Geri vermiyorlar diye biliyorum. Ayrıca sitesinde böyle yazıyor.

or.png

Ama bazı özel, belirli durumlarda geri veriyoruz demişler.

Yine de Origin online destek ile görüşebilirsiniz ben istemiyordum üyeliği yanlışlıkla devam ettirmişim diye. Yabancı dilde destek veriyorlar sadece.

Ben böyle durumlarda saat kuruyordum telefona tekrar çekmesin diye iptal etmek için. Veya Origin'in kendisinde de vardı, direk iptal ediyordun, kullanabiliyordun ama sonraki ay çekemiyordu parayı.

Geri vermiyorlar diye biliyorum. Ayrıca sitesinde böyle yazıyor.

Eki Görüntüle 658647

Ama bazı özel, belirli durumlarda geri veriyoruz demişler.

Yine de Origin online destek ile görüşebilirsiniz ben istemiyordum üyeliği yanlışlıkla devam ettirmişim diye. Yabancı dilde destek veriyorlar sadece.

ya ben şey ne bilim hani 1 aylık alıyorum 2.ay devam etmez diye düşündüm hiç iptal etme fln bakmadım

Bu tarz abonelikler, siz iptal etmedikçe kendini yeniliyor. İade alabileceğinizi pek zannetmiyorum. Bundan sonra dikkat edin.

Bu tarz abonelikler, siz iptal etmedikçe kendini yeniliyor. İade alabileceğinizi pek zannetmiyorum. Bundan sonra dikkat edin.

Konuştum EA Online chatte. Eylül ayı bitiminde bitiremiyorum niye diyorum ödeme sonu değiştiremiyorum diyor ben aylık abonelik almıştım yani 3 aylık değil hadi iptal etmedim 1 ay daha aldım da 3 ayı almak mı zorundayım.
2 kişiyle konuştum ilki yukardakiler söyledi geri iade yapılmaz dedi birisi ile daha konuştum geri ödemede yapılır abonelikte bitirilir dedi ilk bayandı galiba Denisa idi neyse sorunu çözdüm daha 2 ayın aboneliğin 1 günü olduğu için galiba sorunum çözüldü.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı