Çözüldü Origin Açılmıyor ve Tepki Vermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Xen

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Bugün origini açtım 74 mb bir güncelleme (6 Ağustos 2014 Çarşamba olan güncelleme) var idi. Yükledi neyse tıkladım hiç bir tepki yok. DEP den eklemeye çalışayım öyle deneyeyim dedim eklenemez gibisinden bir şeyler dedi. Yönetici olarak çalıştırıyordum zaten önceden de tersine denedim olmadı. Uyumluluk olmadı. Arkadaşlar şimdi silip denemeyi de düşündüm ama eğer silersem yüklü olan oyunlar gider mi bunu bilmediğimden silmedim. Eğer silinmiyor ise oyunlar deneyeceğim.

Yardım edin ya. :(

Silersen oyunlar gitmez ama silmeden önce arkaplanda originin açık olmadığına emin ol anlamadıysan görev yöneticisinin işlemler kısmında varsa bulup sonlandır tekrar dene. Yine olmazsa sil oyunların gitmez. (Oyunların gitmez dediğim hesapdaki oyunlar gitmez yüklü oyunlar gider yani silersen oyunları tekrar indirmek zorunda kalırsın)

• Beğen
İfadeler: Xen
Peki oyunları alıp D ye yedeklesem silsem ?

Yok kendim olarak copy paste olarak ? Tekrar bf 3 sims 3 falan indirmek istemiyorum.

Arkadaşlar yazdığım son yorumda düzenle kısmını bulamadığım için yeni yorum atıyorum ama yardım edebilecek kimse yok mu? :(

Sorunu çözdüm arkadaşlar. Originin içinde update dosyası var idi (22.07.2014 Sims 3 indirirken bir sorun olmuştu onun için bir yerden bulmuştum o zaman ki güncellemeyi) neyse o rarın içine girdim origine bastım re-install yaptım daha sonra gine bir update yaptı ve açıldı.

Konu Kilit

Sorun çözüldüğüne göre konuyu kilitliyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı