Origin arkadaş bulma sorunu

Beholster

Hectopat
Battlefield 1 aldım arkadaşımla oynamak istiyorum fakat Origin programından Add a Friend'e tıklayıp arkadaşımın isimini yazdığım zaman hiçbir şey çıkmıyor. Bakın sonuç çıkmıyor değil hiçbir şey çıkmıyor nasıl düzeltiliyor bilen var mı? Ben Battlefield 1'i arkadaşımla nasıl oynayabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Origin'de arkadaş eklemek çok sıkıntılı. Tarayıcı üzerinden eklemeyi deneyin.

Fakat şöyle bir sıkıntı da var: Arkadaşınızı bulup "Arkadaş Ekle" butonuna bastıktan sonra arkadaşınıza herhangi bir bildirim gitmiyecek. Kendisi sizin hesabınızı bulup sağ üstten "Accept Friend Request" butonuna tıklaması gerek.

Bembeyaz bir ekran çıkıyor karşıma tarayacıdanda deneyince
Peki eklenebildiğine emin misiniz şuan eklenebiliyor mu 30dk dır deniyorum hiçbir şey olmuyor

Son düzenleme:
2 gündür arkadaşlarımla aynı sorunu yaşıyorum malesef originde sıkıntı var.Biz ne yaptıysak çözemedik örneğin önbellek silme,browserdan ekleme,origini silip yeniden kurma vs vs.Bir an önce düzelmesini umut ediyoruz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı