Origin Dönemi Kapanıyor: EA App Beta’dan Çıktı

Hiçbir oyunum açılmıyor her türlü yöntemi denedim fakat BF oynamaya çalıştığımda an error on our caused your launch to fail hatasını verip duruyor aynı şekilde hata alan var mı?

Şu Origin tamamen kapansa artık. Bende de Steam'den aldığım oyun EA destop ta görünmüyor. Origin'de bir kara verse de kapanıyorsa kapansa artık

Şu Origin tamamen kapansa artık. Bende de Steam'den aldığım oyun EA App'te görünmüyor. Origin de bir karar verse de kapanıyorsa kapansa artık.
O sorun 26 Ekim 2022'de yayınlanan EA App sürüm 12.29.0.5286 ile çözüldü. Artık Steam oyunları da EA App'te görünüyor ve sorunsuz çalışıyor. Ben de bu yüzden artık EA App kullanıyorum ve Origin'i bıraktım.

O sorun 26 Ekim 2022'de yayınlanan EA App sürüm 12.29.0.5286 ile çözüldü. Artık Steam oyunları da EA App'te görünüyor ve sorunsuz çalışıyor. Ben de bu yüzden artık EA App kullanıyorum ve Origin'i bıraktım.
Bende fifa 23 görünmüyor?ea destop ta! Steam den aldığım fifa 23 origin de görünüyor çünkü originle etkileşime girmişti.ama ea destop u açıyorum görünmüyor. Bu sorunu nasıl çözerim acaba?

Bende EA App'te FIFA 23 görünmüyor. Steam'den aldığım FIFA 23 Origin'de görünüyor çünkü Origin ile etkileşime girmişti. Ama EA App'te görünmüyor. Bu sorunu nasıl çözerim acaba?
EA App sürümünüz 12.29.0.5286 mı? Yoksa daha eski bir sürüm mü? Eğer 12.29.0.5286 sürümünü kullanıyorsanız bug olabilir. Ancak eski bir sürümü kullanıyorsanız görünmemesi normal.

Çoğu kişi Origin'i kötülemiş ama bence EA App daha sıkıntılı.
Aynen öyle. Şu anda EA App'te Origin'de olan birçok özellik yok. En basitinden Origin'de formattan önce yüklü olan bir oyunu formattan sonra tekrar tanıtabiliyorduk. EA App'te ise böyle bir özellik yok.

Ek olarak EA App'te bazı buglar da var. Bu nedenle konuşmak için henüz erken, zira EA App daha yeni Beta'dan çıktı. Origin ise 2011'den beri hayatımızdaydı. 2027 yılında EA App'in nerelere geleceğini göreceğiz.

EA App sürümünüz 12.29.0.5286 mı? Yoksa daha eski bir sürüm mü? Eğer 12.29.0.5286 sürümünü kullanıyorsanız bug olabilir. Ancak eski bir sürümü kullanıyorsanız görünmemesi normal.
Ea app i silip tekrar yükledim ve fifa 23 ü gördü ama oynayamıyorum açılmıyor! Ne yapmalıyım acaba bu aşamadan sonra?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (158).png
    Ekran Görüntüsü (158).png
    749,9 KB · Görüntüleme: 21
  • Ekran Görüntüsü (159).png
    Ekran Görüntüsü (159).png
    498,5 KB · Görüntüleme: 24

Geri
Yukarı