Origin hesabım kaç TL eder?

Hocam oyunların hepsi ücretsiz verildi. Prime Gaming üzerinden aldım demişsiniz. Bende Prime Gaming üzerinden aldım ve kuruş para vermedim Prime Gaming'e. O yüzden taş çatlasa 50₺ verirler ki o kadar da etmez 30₺ falan.

O hesap senin epic games hesabınla eşleştiği için, hesabını alan kişi epic gamesten o hesaba oyun tanımlayamayacak. Ubisoft ve origin hesapları epicten ayrılmıyor. Amazondan emin değilim ama o hesabı epic hesabınla birlikte vermiceksen, alan kişini yeni bir oyun almak istediğinde çok pişman olur.

Herkes bu oyunlar ücretsiz verildi zaten yazmış tüm dünya oyunu almış gibi davranma saçmalığına bak. Şu an Battlefield oyununu bedava alabilir misiniz mesela hayır. O zaman neden değersiz muamalesi yapıyorsunuz. Zamanında alamayan biri bugün indirimde alacağına toplu daha uyguna alır en kötü gereksiz toxic yorum yapıp bir şeyi değersizmiş gösterip en azından insanı kırmayın gerçekçi bir fikriniz yorumunuz varsa yapın.

Herkes bu oyunlar ücretsiz verildi zaten yazmış tüm dünya oyunu almış gibi davranma saçmalığına bak. Şu an Battlefield oyununu bedava alabilir misiniz mesela hayır. O zaman neden değersiz muamalesi yapıyorsunuz. Zamanında alamayan biri bugün indirimde alacağına toplu daha uyguna alır en kötü gereksiz toxic yorum yapıp bir şeyi değersizmiş gösterip en azından insanı kırmayın gerçekçi bir fikriniz yorumunuz varsa yapın.
Dostum, bir oyun,item veya aklına gelebilecek tüm ''şeyler'' eğer bedavaya global bir şekilde verilir ise o ''şeyler'' çok çok çok ama çok fazla değer kaybeder ve değerini eskisi gibi geri kazanamaz, kazanırsa bile bu olay aşırı nadir olur. Burada arkadaş bizden bir ticaret için fiyat önerisi istemiş ve bizde doğru fiyatları arkadaşa iletiyoruz. Kimse burada toxiclik yapmıyor emin olabilirsin.. Hayatında en ufak ticaret ile uğraşmış birisi bunun neden böyle olduğunu anlar. O yüzden eğer ticaret hakkında hiçbir şey bilmiyorsan ve daha önce hiç yapmadıysan, lütfen yorumunu kendine sakla. Ama tabi sen gidip o hesabı 300 tl ye almak istiyorsan durma, seni durduran yok burada.

Nedense ücretsiz verilen oyunları toplayan kişilere hep aynı cevap veriliyor. Bu cevapları yazanın mantığına göre onca süre Prime üyesi olmayıp, en sonunda hazıra konmak için 3-5 bir şey at diyorlar, şaka gibi resmen.

Hesabın gayet değerli. İndirimli, en dip fiyatlarını topla. Onun da %40-%50'sini hesapla ve o fiyata koy satışa, varsın satılmasın. Hesabının ederi odur. Şu an bu oyunlar ücretsiz değil.

@Yavuz_sama

Nedense ücretsiz verilen oyunları toplayan kişilere hep aynı cevap veriliyor. Bu cevapları yazanın mantığına göre onca süre Prime üyesi olmayıp, en sonunda hazıra konmak için 3-5 bir şey at diyorlar, şaka gibi resmen.

Hesabın gayet değerli. İndirimli, en dip fiyatlarını topla. Onun da %40-%50'sini hesapla ve o fiyata koy satışa, varsın satılmasın. Hesabının ederi odur. Şu an bu oyunlar ücretsiz değil.

@Yavuz_sama

Arz diye bir şey duymuş muydunuz?

@TextRed Burada yazılacak çok anlamlı şeyler var da, forum kullanıcıları "ölücü" olduğu için anlatmaya değer olduğunu düşünmüyorum.

İyi sosyaller.
Ölücü olsa şuna eleştiri yapmazlar değil mi? Asıl ölücüler bedavadan toplayıp 50-60 ne düşerse satmaya çalışan ve bunu savunanlardır. 50 TL etmez dedik diye ölücü olduk iyi mi?

@Yavuz_sama

@TextRed burada yazılacak çok anlamlı şeyler var da, forum kullanıcıları "ölücü" olduğu için anlatmaya değer olduğunu düşünmüyorum.

İyi sosyaller.

Kafamız güzel ama nasıl güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı