Origin hesabına giriş yapamıyor

NewCat

Hectopat
Selamlar 20 yaşımdayım ve çocukluk yaşlarımda açtığım origin hesabıma giremiyorum. E postayı sallayarak bir hesap açmıştım. Yaklaşık 8 yıldır aynı e posta ile origine giriş yapıp Battlefield 3 ve benzeri oyunlar oynuyordum. Birkaç kere origin üzerinden şifre değiştirdiğimi hatırlıyorum. Fakat şimdi hiçbir türlü giriş yapamıyorum e posta benim üzerime olmadığı için şifre güncelleme falan da yapamıyorum. Fakat BF3'ü Vatan’dan almıştım yani kutusudur kodudur vs. her şeyi var oyunun. Zaten Origin’e sadece BF3 için giriyordum en azından o oyunu kurtarmak istiyorum. Ne yapmam gerekiyor bilgisi olan varsa lütfen yardım etsin. Eğer oluyor ise origin hesabımı da kurtarmak istiyorum. Buradaki gibi bir hata veriyor
dgffdg.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Orada verdiği uyarı da giriş bilgilerinin zamanının geçtiğini veya yanlış olduğunu söylüyor.

Sanırım Origin senin verdiğin e-posta adresine bu siz misiniz ? gibisin den bir onay e-postası atmış ve cevap alamayınca hesabını kilitlemiş olabilir.

Her neyse bende uzun zamandır sahibi olduğum Origin hesabımın kurtarma bilgilerini unutmuştum (şifre değil) ve Origin bunu sıfırlamam için benden canlı destek hattına bağlanmamı istemişti.

Sanırım senin de bu yolu izlemen gerekiyor.

1. Origin/EA Destek şimdi buradan PC - MAC platformundan birisini seçerek devam et.
2. Pc seçtiğini var sayarak yazıyorum. Şimdi bu ekran dan konunun ne olduğunu seçmen gerekiyor ve senin anlattığın dan yola çıkarak "Manage My Account" seçmen lazım.
3. Şimdi burada da karşına konular çıkacak.
ss.png

Buradan Can't log in veya Restore account'u seçmen lazım temelde aynı şey restore account olarak devam edelim.

4 .Bir sonraki ekran da karşına AD,Soyad ve e-posta isteyen bir ekran çıkacak burada hesabını açarken kullandığın e-posta sallama olduğundan güncel kullandığın bir e-posta yazmalısın.

5. Burada da senden konunun ne olduğunu ve ön bir ss istiyor. Buraya açtığın konudaki giriş ekranı ss'ini atıp benim oraya yazdığım" I can not log into my account " yazısını ekleyip "Chat Now" diyerek karşına canlı desteğin gelmesini beklemen lazım.
ss1.png

6. Maalesef Origin Live Support Türkçe desteklemiyor bu yüzden ingilizce cevaplar vermen gerekiyor. Bu yüzden chat başlamadan önce ek bir pencere de Google Translate'i açmanı öneririm.

Yardımcı ve açıklayıcı olduysam ne mutlu bana. Anlamadığın yerler olursa tekrar yardımcı olmaya çalışırım.

Orada verdiği uyarı da giriş bilgilerinin zamanının geçtiğini veya yanlış olduğunu söylüyor.

Sanırım Origin senin verdiğin e-posta adresine bu siz misiniz ? gibisin den bir onay e-postası atmış ve cevap alamayınca hesabını kilitlemiş olabilir.

Her neyse bende uzun zamandır sahibi olduğum Origin hesabımın kurtarma bilgilerini unutmuştum (şifre değil) ve Origin bunu sıfırlamam için benden canlı destek hattına bağlanmamı istemişti.

Sanırım senin de bu yolu izlemen gerekiyor.

1. Origin/EA Destek şimdi buradan PC - MAC platformundan birisini seçerek devam et.
2. Pc seçtiğini var sayarak yazıyorum. Şimdi bu ekran dan konunun ne olduğunu seçmen gerekiyor ve senin anlattığın dan yola çıkarak "Manage My Account" seçmen lazım.
3. Şimdi burada da karşına konular çıkacak.Eki Görüntüle 297077
Buradan Can't log in veya Restore account'u seçmen lazım temelde aynı şey restore account olarak devam edelim.

4 .Bir sonraki ekran da karşına AD,Soyad ve e-posta isteyen bir ekran çıkacak burada hesabını açarken kullandığın e-posta sallama olduğundan güncel kullandığın bir e-posta yazmalısın.

5. Burada da senden konunun ne olduğunu ve ön bir ss istiyor. Buraya açtığın konudaki giriş ekranı ss'ini atıp benim oraya yazdığım" I can not log into my account " yazısını ekleyip "Chat Now" diyerek karşına canlı desteğin gelmesini beklemen lazım.
Eki Görüntüle 297078
6. Maalesef Origin Live Support Türkçe desteklemiyor bu yüzden ingilizce cevaplar vermen gerekiyor. Bu yüzden chat başlamadan önce ek bir pencere de Google Translate'i açmanı öneririm.

Yardımcı ve açıklayıcı olduysam ne mutlu bana. Anlamadığın yerler olursa tekrar yardımcı olmaya çalışırım.
Dediklerini harfiyen yaptım fakat şöyle bir sıkıntı var adamlar email'i değiştirmeme yardım ediyor ama bunun için de aptalca benden emailime girmemi istiyorlar ben zaten o maili salladığım içiin giriş yapamıyorum EA da bana email ile iletişime geçin diyo ben zaten emaile giriş yapamıyorum öyle bir hesap yok diyor

Dosya Ekleri

• sd.JPG
    sd.JPG
    20,5 KB · Görüntüleme: 240
Hocam e-postayı salladığını söylemiştin demi ? tamam şunu deneyebilirsin o sallamış olduğun e-posta adresi başkası tarafından alınmamışsa.

O adresi hemen kap ondan sonra yeniden söylediğim tarifleri uygulayıp dene.
Baktın yine olmuyor aklıma tam olarak başka bir çözüm gelmiyor.

Hesabın kullanıcı adını hatırlıyor musunuz? Hatırlıyorsanız nedir?
Oyundaki adım XXXBeRkkXXX di çocukken koymuştum :D
Hocam e-postayı salladığını söylemiştin demi ? tamam şunu deneyebilirsin o sallamış olduğun e-posta adresi başkası tarafından alınmamışsa.

O adresi hemen kap ondan sonra yeniden söylediğim tarifleri uygulayıp dene.
Baktın yine olmuyor aklıma tam olarak başka bir çözüm gelmiyor.
Alınmamaış bir eposta üzerine nasıl origin hesabı açılıp üzerine oyun alınır ki bu çok saçma değil mi?

Son düzenleme:
Size kısa zaman içinde hem origin hesap bilgilerinizi hem de e-mail hesap bilgilerinizi göndereceğim. Beklemede kalınız. İçiniz rahat olsun. :)
Bana e-mail adresinizi yazar mısınız? Size hem origin hesap bilgilerinizi hem de hotmail hesap bilgilerinizi göndereyim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı