Origin hesabına girilemiyor

İbrahimTatlı

Hectopat
Yer
Yatak Üstü, Laptop Ekranı Önü
Daha fazla  
Merhabalar, bugün Origin hesabıma girmek istediğimde saçma bir hatayla karşılaştım. Arkadaşıma dediğimde o Origin hesabına girebiliyordu, ama ben giremiyordum arkadaşıma verdim hesabı o girebildi. Ben hala giremedim bunun çözümü var mı? Sadece Apex oynuyorum zaten. Steam'e geçeceğim yoksa.

Origin.PNG

Merhabalar, bugün Origin hesabıma girmek istediğimde saçma bir hatayla karşılaştım. Arkadaşıma dediğimde o Origin hesabına girebiliyordu, ama ben giremiyordum arkadaşıma verdim hesabı o girebildi. Ben hala giremedim bunun çözümü var mı? Sadece Apex oynuyorum zaten. Steam'e geçeceğim yoksa.

Eki Görüntüle 729082

Şifre değişikliği yapabilirsiniz öyle deneyin belki olur.

Chrome'dan girmeyi dene. Eğer yine aynı hatayı alıyorsan birkaç saat sonra girmeyi dene.

Yine aynı hatayı alıyorum.

"Üzgünüz, ancak bazı teknik sorunlar yaşıyoruz. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz."
Şifre değişikliği yapabilirsiniz öyle deneyin belki olur.

Değiştirdim olmadı, yine aynı hatayı aldım.

Arkadaşınız girebiliyorsa sorun sizden kaynaklıdır, tarayıcıdan giriyorsanız; geçmişi, çerezleri, site verilerini silip tekrar deneyin.

Serverlarda sıkıntı var. Sizlik bir sorun yok. Abi forumu araştırın artık Bi zahmet, herkes aynı konuyu açıyor. Bi okuyun, araştırın yahu. Çok zor bir olay değil.

Serverlarda sıkıntı var. Sizlik bir sorun yok. Abi forumu araştırın artık bir zahmet, herkes aynı konuyu açıyor. Bir okuyun, araştırın yahu. Çok zor bir olay değil.

Araştırdım okudum her şeyi yaptım, yaklaşık 1-2 saattir forumları araştırıyorum. Gereken cevabı alamadığım ve sunucularda hata olmadığını düşündüğüm için konuyu açtım.

Geri
Yukarı