Origin kendi kendine FIFA açıyor

Onurkeles

Hectopat
Merhaba.

Origin kendi kendine FIFA açıyor. Dün gece başladı sorun. Origin sildim tekrar yükledim fakat bugün PC'yi kapatıp açınca sorun tekrar başladı ne yapmam gerek? Başına gelen var mı? FIFA'ya giriyorum maç yaparken tekrar oyunun Launcher ekranı'nı açıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
1. Origin ve servis işlemlerini kapatın (OriginWebHelperService.exe ve OriginClientService.exe).
2. iki klasördeki tüm dosyaları silin. (Gizli dosyaları açmayı unutmayın.)
"C: \ Programdata \ electronic arts \ EA services \ license"
"C: \ Kullanıcılar \ <kullanıcıadı> \ appdata \ local \ electronic arts \ EA services \ license"
3. Origin'i tekrar başlatın.

Bu sorunun hiç mi bir çözümü yok gerçekten ya, deli oluyorum. Sürekli origini offline'a alıp oynamak zorunda kalıyorum.

1. Origin ve servis işlemlerini kapatın (OriginWebHelperService.exe ve OriginClientService.exe).
"C: \ Kullanıcılar \ <kullanıcıadı> \ appdata \ local \ electronic arts \ EA services \ license"
Söylediğin klasörler yok

çalışıyor teşekkürler arkadaşlar program data klasörü direk C içinde gizli bilginize ben de şaşırdım önce :)

Geri
Yukarı