Origin kütüphanesindeki oyunları düzenleme

Doğukan Çelik

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Ofis Elemanı
Herkese iyi forumlar arkadaşlar. Sorum şu Origin’de 8 adet oyunum var. Ama ben bu oyunları kendi istediğim şekilde listelemek istiyorum. Yani sıraya sokmak. Böyle bir şey mümkün müdür? Nasıl yapabilirim?

Sanırım oyunları alfabeye bakmaksızın elle sıralamaktan bahsediyorsan; hayır öyle bir seçenek yok. Öte yandan filtreleme seçeneğini kullanarak düzenleyebilirsin.

1586704298016.png

Sanırım oyunları alfabeye bakmaksızın elle sıralamaktan bahsediyorsan; hayır öyle bir seçenek yok. Öte yandan filtreleme seçeneğini kullanarak düzenleyebilirsin.
Aynen öyle yapmak istiyorum ama dediğin gibi yok. Ancak anlam veremediğim bir şekilde alfabetik sıraya göre sıralanıyor oyunlar. Bende FIFA 16-17-18-19-20 Crysis 3, NFS Heat-Payback oyunları var. Ama Crysis 3'ten sonra FIFA 16 gelmesi gerekirken FIFA 20 var.

Muhtemel serinin son oyunu ilk sıralamasına sokacak şeklinde sıralanıyordur, peki FIFA 20 oyunun sonrasında 19, 18 ,17 olarak mı devam ediyor? Eğer değilse bu konuda pek fikrim yok açıkçası çünkü filtrelemede alfabetik seçeneği de yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı