Origin "Online login is currently unavailable" sorunu

ZYP33

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar bu sorunu yaşıyorum. Battlefield 1 aldım. Origin beni deli ediyor. Farklı farklı hatalar veriyor. Lütfen yardımcı olun şu hataya için.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • İnternet bağlantınızı kontrol ediniz.
  • Origin'i tamamen kapatıp baştan açınız.
  • Driver güncellemelerini yapınız.
  • Origin içerisinde online durumunuzu kontrol ediniz.
origin.jpg

Birçok çevrimiçi hizmet, PC'nizdeki saat ve tarihin doğru ayarlanmasını gerektirir. Birkaç dakika bile hizmetin durmasına neden olabilir. Sorunu çözmek için bilgisayarınızdaki saati ve tarihi bir kontrol edin.

Origin Launcher, bazı özellikler için Internet Explorer'a bağlıdır. Internet Explorer'ın ayarları yanlışsa, Origin üzerinde etkisi olabilir. Internet Explorer ayarlarını sıfırlamayı deneyin.

Networking sorunları oldukça karmaşık olabilir ve kullanıcılar soruna tam olarak neyin neden olduğunu bulmakta zorluk çekebilirler.

Ancak, Windows Güvenlik Duvarı'nda Origin'in engellemesini kaldırmayı, Hosts dosyasını sıfırlamayı veya Origin önbelleğini temizlemenizi öneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı