Pazarama sahte kulaklık satar mı?

Rs70 Pro kablolu olanını almıştım 1 sene önce fazlasıyla F/P ürünü. Sahte olabileceğini sanmıyorum ki tanınmış ya da pahalı bir marka değil zaten.

RS70 Pro kablolu olanını almıştım 1 sene önce fazlasıyla F/P ürünü. Sahte olabileceğini sanmıyorum ki tanınmış ya da pahalı bir marka değil zaten.

Bir arkadaşımda RS90 vardı çok beğenmiştim o yüzden üst modelini almaya kalktım. İade konusu sıkıntı yaratacağından endişeleniyorum sadece. Satıcı hijyen ürünlerine girdiği için iade kabul etmeyiz falan diyor o yüzden böyle ısrarcı davranıyorum orijinalliğini teyit etmek için.

Bir arkadaşımda RS90 vardı çok beğenmiştim o yüzden üst modelini almaya kalktım. İade konusu sıkıntı yaratacağından endişeleniyorum sadece. Satıcı hijyen ürünlerine girdiği için iade kabul etmeyiz falan diyor o yüzden böyle ısrarcı davranıyorum orijinalliğini teyit etmek için.
Dediğim gibi fazla takılmanıza gerek yok. Zaten ürünleri pahalı olan bir marka olmadığı için fiyat gayet normal yani. Aynı fiyata koskoca "Xiaomi" bile kulaklık satıyor bu devirde. Sahte dediğiniz şey, bilinen bir markanın kendinden 90% daha ucuza satılan ürünler olur genelde. O yüzden içiniz rahat olsun yani. Ürün markanın orjinal kulaklığıdır, kaliteli markalar dururken bu markaların sahtesini kim neden yapsın ?
Edit : Bende aynı satıcıdan hepsiburada üzerinden almışım şuan baktım :D

Dediğim gibi fazla takılmanıza gerek yok. Zaten ürünleri pahalı olan bir marka olmadığı için fiyat gayet normal yani. Aynı fiyata koskoca "Xiaomi" bile kulaklık satıyor bu devirde. Sahte dediğiniz şey, bilinen bir markanın kendinden 90% daha ucuza satılan ürünler olur genelde. O yüzden içiniz rahat olsun yani. Ürün markanın orijinal kulaklığıdır, kaliteli markalar dururken bu markaların sahtesini kim neden yapsın?
Edit: Bende aynı satıcıdan Hepsiburada üzerinden almışım şu an baktım :D

Önceki 2 kulaklığıda mefta edince benden kaynaklı son kulaklık hakkımı bundan yana kullanıyorum o yüzden bira fazla endişeliyim. Ama umarım dediğiniz gibidir.

Dediğim gibi fazla takılmanıza gerek yok. Zaten ürünleri pahalı olan bir marka olmadığı için fiyat gayet normal yani. Aynı fiyata koskoca "Xiaomi" bile kulaklık satıyor bu devirde. Sahte dediğiniz şey, bilinen bir markanın kendinden 90% daha ucuza satılan ürünler olur genelde. O yüzden içiniz rahat olsun yani. Ürün markanın orjinal kulaklığıdır, kaliteli markalar dururken bu markaların sahtesini kim neden yapsın ?
Edit : Bende aynı satıcıdan hepsiburada üzerinden almışım şuan baktım :D
Kulaklık elime ulaştı. Orjinal gibi görünüyor sesi müthiş:)

Son düzenleme:
Önceki 2 kulaklığıda mefta edince benden kaynaklı son kulaklık hakkımı bundan yana kullanıyorum o yüzden bira fazla endişeliyim. Ama umarım dediğiniz gibidir.

Kulaklık elime ulaştı. Orjinal gibi görünüyor sesi müthiş:)
Hayırlı olsun dostum, o kadar iyi mi cidden gerçekten o ucuzlukta :) Kablolusuna kefilim de kablosuuzu da öyleyse 2-3 seneye bizler için biçilmez kaftan olur :D

Hayırlı olsun dostum, o kadar iyi mi cidden gerçekten o ucuzlukta :) Kablolusuna kefilim de kablosuuzu da öyleyse 2-3 seneye bizler için biçilmez kaftan olur :D
Cidden güzel ürünler üretiyorlar, çıkardıkları kablosuzlara baktım onda bile gömen yok neredeyse. Artık bu kulaklıktan devam ederim bende umarım uzun ömürlüdür gerçektende.

Yeni konular

Geri
Yukarı