Origin Oyun İndirimleri

Story modu olmayan oyunları millete öneriyorsunuz :) Mariodan alışkanlık göreve dayalı oyunları sevmek :D :D
Alakası yok saçma sapan konuşmayın. Yukarıda story modu olmadığı zaten belirtilmiş, benim oyunu sorma amacımla story modun bir alakası yoktu bile. Oyunun oynanışını, dövüş motorunu merak ettiğim için sormuştum, satın aldım oynadım bu kadar iyi beklemiyordum. Seslendirmeler, lightsaber parlaması bile birebir. Grafikler filmden daha iyi denebilir yani :) Mario mario deyip durmanın bir anlamı yok.

Story modu olmayan oyunları millete öneriyorsunuz :) Mariodan alışkanlık göreve dayalı oyunları sevmek :D :D
Ne alakası var? Sadece hikaye modu olan oyunlar mı oynanır? Bilmediğin belli ben söyleyeyim Star Wars 10 serili bir film story modu olması neredeyse imkanız yani, ama oyunda o kadar güzel görev modları var ki tabi oynamadığın için bilemezsin. Ayrıyetten görevleri bitirdikten sonra oyunun tadı multide başlıyor senin o ''değmez'' dediğin paketin içinde kaç DLC, mod, harita (season pass) vs var biliyor musun? Hala şurada saçma sapan ısrar ediyorsun boş yorum yapmaya.

Mario oynayıp geliyorsunuz derken Mario'yu mu kötülüyorsunuz? O kısmı anlamadım. Eğer öyleyse vay halinize zaten.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı