Çözüldü Origin Oyunu Doğrularken Kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Andromeda262

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, ben bilgisayarıma USB ile format attım ve oyunları yedekleyip Windows'u yeniden yükledim. Hiçbir sıkıntıyla karşılaşmadan uygulamalarımı yükledim, Steam'deki oyunlarımı sorunsuz bir şekilde geri yükleme yapabildim. Ancak Origin başta açılmadı MSVCP140.DLL dosyası ve VCRUNTİME140.DLL dosyası hata verdi. Bi'kaç Visual C++ indirdikten sonra o sorunu da hallettim Origin'e girdim fakat ben Origin'de oyunumu doğrulayacağım zaman %0'da iken daha başlayamadan Origin kapanıyor ve aşağıdaki hatayı veriyor. Lütfen yardım eder misiniz?

1620160172614.png

Çözüm
Oyun yedekleme işinden kaynaklı gibi geldi bana. Yedeklemediğiniz bir oyun üzerinde denediniz mi? Origin için otomatik güncelleştirmeleri de kapatmayı önermişler.
Hocam sorunu şu şekilde çözdüm: Oyunun indirmesini normal bir şekilde başlattım sonra o indirdiğim oyun klasörünü silerek tam halini koydum onun yerine ve şuan oyunu doğruluyor. Yardımlarınız için teşekkürler.
Antivirüs yazılımlarınız varsa kapatın. Yönetici olarak çalıştırmayı deneyin. El ile DLL atmadan çözdünüz DLL sorununu eminiz, değil mi?
Evet el ile DLL atmadım hiç bir şekilde, Visual CC++ sürümlerini indirip çözdüm. Ve bilgisayarda şuan antivirüs yüklü değil. Yönetici olarak da çalıştırmayı denedim olmadı.

Oyun yedekleme işinden kaynaklı gibi geldi bana. Yedeklemediğiniz bir oyun üzerinde denediniz mi? Origin için otomatik güncelleştirmeleri de kapatmayı önermişler.
Hocam sorunu şu şekilde çözdüm: Oyunun indirmesini normal bir şekilde başlattım sonra o indirdiğim oyun klasörünü silerek tam halini koydum onun yerine ve şuan oyunu doğruluyor. Yardımlarınız için teşekkürler.

Çözüm

Geri
Yukarı