Çözüldü Origin setup kurarken 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

aykutk45

Yoctopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar. Win 8.1 kullanıyorum Origin kurmak istediğimde 0xc000007b hatası alıyorum, ne yaptıysam çözüm bulamadım 3 günden beri sadece bu hata ile uğraşıyorum. Forumda yazılan ve önerilen tüm çözümleri uyguladım, Visual'ların hepsini kaldırıp sitesinden tekrar indirip kurulum yaptım ancak bir çözüme ulaşamadım. Process monitör ile anlatılanları uyguladım oda çözüm oluşturmadı. Yardım rica ediyorum.

Çözüm
Güncelleştirme sisteminiz için geçerli değil hatası aldım.

C:\Windows\SysWOW64\api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll bu konumda bu DLL dosyası varsa silin. Sonra aşağıdaki linkteki güncellemeleri kurmayı deneyin:

Olmazsa Windows Update'deki güncellemeleri yapın. Yine olmazsa muhtemelen Windows 8.1 kaynaklı hata alıyorsunuz, Windows 10'a geçmenizi önereceğim.
Origin setup için Process Monitor ile rapor oluşturun, ardından raporu MediaFire gibi bir dosya yükleme servisine yükleyip indirme bağlantısını bizimle paylaşın:

Tamamdır akşam yapacağım.
Buyurun hazır.

Origin setup için Process Monitor ile rapor oluşturun, ardından raporu MediaFire gibi bir dosya yükleme servisine yükleyip indirme bağlantısını bizimle paylaşın:

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncelleştirme sisteminiz için geçerli değil hatası aldım.

C:\Windows\SysWOW64\api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll bu konumda bu DLL dosyası varsa silin. Sonra aşağıdaki linkteki güncellemeleri kurmayı deneyin:

Olmazsa Windows Update'deki güncellemeleri yapın. Yine olmazsa muhtemelen Windows 8.1 kaynaklı hata alıyorsunuz, Windows 10'a geçmenizi önereceğim.

Çözüm

DLL'yi sildim Win Update yapmaya calıştım sürekli hata aldım en sonunda Windows 10'a geçmeyi karar verdim. Windows 10 yükledim ve şu anda Origin çalıştı kurulumu tamamlanıyor yardımlarınız için teşekkürler.

DLL'yi sildim. Windows update yapmaya çalıştım, sürekli hata aldım. En sonunda Windows 10'a geçmeye karar verdim. Windows 10 yükledim ve şu anda Origin çalıştı, kurulumu tamamlanıyor. Yardımlarınız için teşekkürler.

Rica ederim, sorununuzun çözüldüğüne sevindim.

Geri
Yukarı