Origin Sims 4 ''This code has already been used'' hatası

Eceeee

Hectopat
Daha fazla  
Teyzem çok istediğim için hediye olarak ingiltereden orjinal sims 4 almış. PC'ye indirdim. CD'yi takıp işte kendi kendine origin indirdi, kurdum. 3-4 ay oynadıktan sonra 3 hafta mı ne girmedim. Sonra aklıma geldi giriyim dedim oyun açılmadı ''origin oturum açma'' çıktı. Oturum açmaya çalıştım açmadı yaş kısmına rastgele bir sene girmiştim ve bana e posta adresime şöyle bir mesaj geldi ''Yaşınız 13 olduğu için bu oyuna girmeye uygun yaşta değilsiniz ve bu oyuna giremezsiniz...''. Sonra yeni bir hesap açtım tekrar oyuna girebilmek için CD kutusunda mı işte her neyse oradaki 3-4 ay önce kurmak için girdiğim kodu girdim kod gime kısmına, baya bir uğraş sonucu girebilme sayfası açıldı, ''Next'' yazısına tıkladım ve ''This code has already been used'' diye bir yazı çıktı...! Nasıl oyunuma girebileceğimi bilen var ise lütfen yazarsa sevinirim.

Kodlar eşsizdir. Sadece bir kere girme şansınız vardır, hesabınıza eşlenir. Aynı kodu başka hesapta ve iki kere kullanamazsınız. Kodu aktif ettiğiniz hesabınıza girin. Origin üzerinden durumu anlatın, yardımcı olurlar diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı