Origin "This code has already been used" hatası

Emircan Uzcan

Hectopat
Yer
Losar de la Vera, Spain, Spain
Merhaba arkadaşlar. Benim kuzen Need For Speed The Run oyunu almış orjinal. Kuzenim oyunu kendi bilgisayarına yüklemiş (yüklemiş derken sadece kodu girip dawload yerine gelmiş, PC'si xp olduğu için inmemiş) gelirken bize getirdi, biz de denedik ürün kodunu filan girdik, ne kadar kod varsa cd lerin üstünde kutunun üstünde her tarafında ne varsa denedik olmadı. Has already been cod filan diyor. Önceden kullanılmıştır diyor yani . Şimdi bu oyun bir daha yüklenmicek mi? Eğer böyleyse Origin'den oyun almicam ya da almicaz.

Sorularım

1) Oyunu artık kuramicakmıyız kurucaksak nasıl kurucaz ?
2) Steam yada vatan bilgisayar (steamı playstore dan kod alarak kullanıcaz) oyunu aldığımızda format vs bişi olduğunda bir daha yükleniyor mu ?

Valla PC'ye yükleme sınırı var, fakat bütün oyunlarda en az 5 PC'ye yükleme sınırı var diye biliyorum.

Hatayla ilgili bir resim çekip yükler misin.

Zaten kodu kullanmışsınız kodu yazmayın. My Games seçeneğine tıklayın. Oradan oyunun üstüne gelin ve " download" seçeneğine tıklayın. Benim bildiğim yükleme sınırı yok hesap tek bir yerde oyun açabilir. Bir anda hepsinde oynayamazsınız.

My Games bölümünde sadece fifa2013 yollamışlar. Neden bilmyiorum ama kuzenim eskiden My Games bölümünde nfs the run vardı diyor. Benim bilgisayarda my games te çıkmıyor :S Fifa 13 çıkıyor, kuzenim kodu girince ilk kabul etmiş kendi pc sinde. Sonra xp olduğu için indirme yapmamış ama my games inde duruyormuş fotoraf aşağıda.

1.

2.

3.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben demin FIFA 2014 aldım, kodu girdim falan hesabımdan ama hesabımı onaylamamıştım. Sonra hesabımı onayladım. Tekrar gıirdim yukarıdaki hata gibi veriyor kod kullanılmıştır diyor. My games bakıyorum hiçbir şey yok. Ne yapacağım beyler lütfen yardım. W7 kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı