Origin ve Origin Setup 0xc0000007b hatası

Eren AK

Kilopat
Makaleler
21
Merhabalar, Origin indirmek istedim fakat açılırken hata verdi, başka bilgisayardan direkt dosyaları aktardım gene hata verdi, DLL Eksik diyordu SysWOW64 diye bir klasöre attım, bu sefer düzgün olarak başlatılamadı dedi. Process Monitor ile girip rapor alayım dedim, bütün ayarları yaptım ama dosyayı açtığımda hiçbir rapor çıkmadı. Sorun nedir? Process Monitor neden çalışmıyor ki? Teşekkürler.

1603709408841.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük ihtimalle MSVCP140.DLL idi. Attığınız dosyayı silip bunları kurun. Kurulumda bir hata alırsanız belirtin.

Bunu ben yapayım mı? :D
Yanlışım olursa düzeltirsin hocam. :D
Hocam, bu konuda daha kendinden çok emin değilsen biraz daha beklemeni tavsiye ederim.

Gerçi şu anda çözümü zaten yazdım, bu uygulamada sorun genelde MSVCP140.DLL veya VCRUNTIME140.DLL kaynaklı oluyordu. Değilse bile bir şekilde buluruz.

Hocam, bu konuda daha kendinden çok emin değilsen biraz daha beklemeni tavsiye ederim.

Gerçi şu anda çözümü zaten yazdım, bu uygulamada sorun genelde MSVCP140.DLL veya VCRUNTIME140.DLL kaynaklı oluyordu. Değilse bile bir şekilde buluruz.
Hocam, bu sorunu çözmek için daha doğrusu çözmeyi öğrenmek için ne yapmak gerekiyor?

Şöyle bir rehber var, bir göz gezdirin.

Büyük ihtimalle MSVCP140.DLL idi. Attığınız dosyayı silip bunları kurun. Kurulumda bir hata alırsanız belirtin.
Hocam bunları kurmuştum ama genede sorun devam etmişti.
Şöyle bir rehber var, bir göz gezdirin.
Belirttiğim gibi Process Monitor rapor çıkarmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı