Çözüldü Origin yüklerken VCRUNTIME140.dll hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

nathanel

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşım FIFA 21 yükledi oyunu açmaya çalışırken VCRUNTIME140.dll hatası aldı. İnternet sitesinden Origin yüklemeye çalıştık yine aynı hatayı verdi. Sanırım birkaç Microsoft Visual C++ dosyası silip yüklememiz gerek ama hangi dosya emin değilim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Screenshot_3.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış bilgi
Arkadaşım FIFA 21 yükledi oyunu açmaya çalışırken VCRUNTIME140.dll hatası aldı. İnternet sitesinden Origin yüklemeye çalıştık yine aynı hatayı verdi. Sanırım birkaç Microsoft Visual C++ dosyası silip yüklememiz gerek ama hangi dosya emin değilim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Eki Görüntüle 1102011

VCRUNTIME140.dll dosyasını internetten indirin. Oyuna sağ tıklayıp dosya konumunu aç deyin. İndirdiğiniz dosyayı oraya kopyalayın. Buna benzer hataları ben bu şekilde çözmüştüm. Lütfen geri dönüş sağlayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
VCRUNTIME140.dll dosyasını internetten indirin. Oyuna sağ tıklayıp dosya konumunu aç deyin. İndirdiğiniz dosyayı oraya kopyalayın. Buna benzer hataları ben bu şekilde çözmüştüm. Lütfen geri dönüş sağlayın.
Bu hatayı verdi bu sefer.

Dosya Ekleri

• Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    58 KB · Görüntüleme: 35
Hocam oyun içine attığınız dll dosyasını kaldırın C:/Windows/System32 ve C:/Windows/SysWOW64 içinde olması gerek VCRUNTIME140.dll' nin yok ise visual c++ 2015 x86 indirip deneyin lütfen.

Çözüm
Rapor paylaşır mısınız?

Halledebildiniz mi?

Son düzenleme:
Rapor paylaşır mısınız?

Halledebildiniz mi?
Şimdi tekrar denedik oldu, 32 bit olanı kurmamışız en başta. Yardımınız için çok teşekkürler.
@WavedOrc size de teşekkürler hocam

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı