ininal kartla Origin'den alışveriş

Lorentz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, önceden ininal kartla Origin'den Battlefield 1 satın almıştım. Ancak şimdi Origin Access basic almak istiyorum. ininal kartla Origin Access alabilir miyim?
Bir sorum daha var; bir aylık Origin Access aldığım zaman 1 ay sonra biter mi, yoksa kendiliğinden yenilenir mi?
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, önceden ininal kartla Origin'den Battlefield 1 satın almıştım. Ancak şimdi Origin Access basic almak istiyorum. ininal kartla Origin Access alabilir miyim? Bir sorum daha var; bir aylık Origin Access aldığım zaman 1 ay sonra biter mi, yoksa kendiliğinden yenilenir mi? Şimdiden teşekkürler.

İninal ile yenilenmez diye biliyorum .

Origin Access almak için bir kredi kartına ihtiyacınız var. Ön ödemeli kartlar yenilenen abonelikler için kabul edilmiyor. En azından EA kabul etmiyor. Ön ödemeli kart ile sitelerinden sadece oyun veya yenilenmeyen (abonelik olmayan) şeyler satın alabilirsiniz. EA Wallet işe yarayabilir derdim ama o da Türkiye'de yok. Bu arada bankamatik kartına bağlı sanal kart kullanırsanız da işe yarar. Garanti BBVA, bu özelliği sunuyor.

@Caner Uncu @Lorentz @EfeOsman
Kaynak
Kaynak 2

Son düzenleme:
Origin Access almak için bir kredi kartına ihtiyacınız var. Ön ödemeli kartlar yenilenen abonelikler için kabul edilmiyor. En azından EA kabul etmiyor. Ön ödemeli kart ile sitelerinden sadece oyun veya yenilenmeyen (abonelik olmayan) şeyler satın alabilirsiniz. EA Wallet işe yarayabilir derdim ama o da Türkiye'de yok.

@Caner Uncu @Lorentz @EfeOsman
Kaynak ve Kaynak 2.
Teşekkür ederim, mesajimi raporladim en iyi cevap kaldirilir, sizinki isaretlenirse daha iyi olur kaynak da belirtmissiniz 🙂

Teşekkür ederim, mesajimi raporladim en iyi cevap kaldirilir, sizinki isaretlenirse daha iyi olur kaynak da belirtmissiniz 🙂
Önemli değil, sıkıntı yok. İlk başta ben de ön ödemeli kart ile birkaç sene önce satın almaya çalışmıştım. Hata mesajı alınca da ön ödemeli kartların geçmediğini fark ettim. Belki değişmiş olabilir diye düşünüp, internetten tekrar kontrol ettim emin olmak için de. Genelde Mastercard/Visa logolu her yerde geçer diye düşünüldüğünden oluyor. PayPal ile bile ödemeyi kabul etmemişti. En azından kredi kartı çıkarması oldukça kolay. O olmazsa bile Garanti BBVA'nın bankamatik kartına bağlı sanal kartı da geçiyor. EA, tuhaf bir şirket. 😀

Son düzenleme:
Mesajların sonucuyla denedim ve olmadı. Boşuna denemeyin...
Ön ödemeli kartınızla mı denediniz yoksa Garanti BBVA'nın sanal kartını mı kullandınız? İninal ile Origin Access alamazsınız. Kredi kartınıza ihtiyacınız var fakat Garanti'nin sanal kartı da internet alışverişlerinde kredi kartı olarak gözüktüğünden geçerli oluyor.

Merhaba arkadaşlar, önceden ininal kartla Origin'den Battlefield 1 satın almıştım. Ancak şimdi Origin Access basic almak istiyorum. ininal kartla Origin Access alabilir miyim?
Bir sorum daha var; bir aylık Origin Access aldığım zaman 1 ay sonra biter mi, yoksa kendiliğinden yenilenir mi?
Şimdiden teşekkürler.
Alınmıyor hocam ben denedim. Kredi kartı istiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı