Origin'den oyun satın almak

EntropicDeath

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Öncelikle bf4 almak ıstıyorum malum indirime girmişken faydalanmak için. Benim kullandığım ziraat bankasının hesap kartı bankkart üstünde alışveriş yapar para çeker yazıyor ve VİSA yazıyor. Ama oyun alamıyorum originden, illa paypal olması mı gerekiyor. Paypal ne diye sorarsanız onu da bilmiyorum. Şuan tek istediğim bf4 almak. Yardımcı olursanız cok minnettar olurum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, Origin biraz sorunlu şu sıralar sanırım. Tam 5 kart denemiştim, sadece burs kartımda geçerli oldu. Önerim bu işi Paypal'dan yapman.

Paypal hakkında biraz bilgi sahibi olmak için araştırdım biraz korktum açıkçası. Bilgi sahibi olmadığım konulara korkarak yaklaşıyorum. Sonuçta internet ortamı ve hiçbirşey öğrenemedim paypal hakkında kısaca vaktiniz var ise bilgi verirmisiniz ?

PayPal benim de kullandığım dünyanın en güvenilir para ödeme mekanizmalarından biridir. Kredi kartınızı eklersiniz, 1 defaya mahsus 1 dolar vs çeker ve sonra onu geri yatırır teyit etmek için. Sonra hesabınız doğrulanmıştır ve artık kredi kartınızı tehlikeye atmadan, PayPal'ı bir aracı gibi kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Yaptığınız ödemeler kredi kartınızdan çekilir ama bir sorun olunca PayPal'ın kapısını çalabilirsiniz. Daha önce satın alıp ürünü almadığım durum oldu ve paramı da iade almıştım.

Paypal hakkında neler duydunuz ? Paypal'a rahatlıkla güvenebilirsiniz. Daha önce Paypal üzerinden bir çok alışveriş yaptım, memnun kaldım. İsterseniz kart numaranızı silebiliyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı