Origin'den satın aldığım oyun yok oldu

MİYAVV

Hectopat
Makaleler
8
Yaklaşık bir hafta önce Sims 4 satın aldım ve bugün kütüphanemde oyun yoktu.
Oyun dosyaları bende hala duruyor fakat satın almamı istiyor nasıl dosya doğrulaması yapabilirim veya yaparsam geri gelir mi?

Oyunu belki yanlışlıkla hide yapmışsınızdır. Yani gizle demişsinizdir. Kütüphanede, yukarı sağda filter kısmından hidden games'i işaretleyin, sahipseniz geri gelecektir. Veya oyunu Origin'de aratıp, add to library diyerek tekrar kütüphaneye ekleyebilirsiniz.

Yaklaşık bir hafta önce Sims 4 satın aldım ve bugün kütüphanemde oyun yoktu.
Oyun dosyaları bende hala duruyor fakat satın almamı istiyor nasıl dosya doğrulaması yapabilirim veya yaparsam geri gelir mi?
Dün aynı sorunla bende karşılaştım, tüm oyunlarım yok oldu üstelik. Uygulamaya çık gir olmadı, yeniden başlat olmadı, kaldırdım yükledim olmadı. Mail yazmaya başladım, kullanıcı adıma bakayım diye tekrar giriş yaptım sorun düzeldi. Origin’de bu tarz hatalar çok oluyor. Bir sorun olacağını düşünmüyorum

Oyunu direkt ayrı olarak mı satın aldınız, yoksa birisinden origin basic üyeliğimi aldınız? Üyeliğin süresi bittiği için tekrar satın alın çıkıyor olabilir.

Edit: @Melikovicious arkadaşın dediği doğru. Aynı durum ile karşılaşmıştım, sonrasında düzelmişti.
Oyunu satın aldım, üyelik satın almadım.

Yeni hesap açarsam ve indirme klasörüne Sims 4 oyun dosyalarını o hesaba atarsam oyun kütüphanem'e gelir mi?
Yoksa yine satın almak zorunda mıyım?

Yeni hesap açarsam ve indirme klasörüne Sims 4 oyun dosyalarını o hesaba atarsam oyun kütüphanem'e gelir mi?
Yoksa yine satın almak zorunda mıyım?
Başka hesaba tekrardan satın almak gerekir. Origin sorunlu olduğu için şimdilik göremiyorsunuzdur oyunu büyük ihtimal. Yine de düzelmezse, mail atarak durumu izah ederseniz yardımcı olurlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı