Origin'den oyun satın alma

Dogukan990

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar. Bugün indirime girmiş olan FIFA16'yı satın almayı düşünüyorum fakat bir şey kafamı kemiriyor; Origin oyunları Euro birimiyle satıyor. Ben ininal karta tl birimini yüklesem satın almada sıkıntı olur mu?

Oyun 30 euro Tl birimiyle yaklaşık 100 TL'ye geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Battlefield Hardline Digital Delux paketi şuan 14.99 Euro inninal kartıma 50tl atmama rağmen alamadım oyunu ve şuan kafayı yemek üzereyim, alan arkadaşım ise 52-53 lira arası bir ücret çektiler benden diyor. Kime göre neye göre kur belirlediklerini çözemedim. 10 lira daha atıp tekrar deniyeceğim olmazsa kalacak kartın içinde 60 lira...

Battlefield Hardline Digital Delux paketi şuan 14.99 Euro inninal kartıma 50tl atmama rağmen alamadım oyunu ve şuan kafayı yemek üzereyim, alan arkadaşım ise 52-53 lira arası bir ücret çektiler benden diyor. Kime göre neye göre kur belirlediklerini çözemedim. 10 lira daha atıp tekrar deniyeceğim olmazsa kalacak kartın içinde 60 lira...
Bende 37 tl yükledim ininal kartıma battlefield 4 standart edition alacaktım 10 euro ama bir türlü alamadım. Hata veriyo tüm bilgileri doğru girsemde acaba paramı yetmiyo desem anlamadım.

Ya bende anlamadım kardeşim steamden bunca alış veriş yaptım zerre sorun yaşamadım ama bu LANET OLASICA ORIGINde bir türlü alamadım şu oyunu zıvanadan çıktım anlamıyorum bu kadar zor ne olabilir nedir yani alt tarafı oyun alıcaz neyini yapamıyoruz çözemedim para var kart bilgileri doğru ama olmuyor işte olmuyor bunların ben şimdi bi kayacam!!!!

Ya bende anlamadım kardeşim steamden bunca alış veriş yaptım zerre sorun yaşamadım ama bu LANET OLASICA ORIGINde bir türlü alamadım şu oyunu zıvanadan çıktım anlamıyorum bu kadar zor ne olabilir nedir yani alt tarafı oyun alıcaz neyini yapamıyoruz çözemedim para var kart bilgileri doğru ama olmuyor işte olmuyor bunların ben şimdi bi kayacam!!!!
Siz de demi hata veriyor. Ben bi konu açmıştım daha yeni bu konunun üstünde satın alma tamamlanamaması diye oraya resim yüklemiştim bana gelen hata ile ilgili bi bakarsanız sevinirim. Oradan cevap yazın

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı