Origin'den oyun satın alma

Aynı sorunu Amazon'da yaşadım. Ürün 138 tl tutuyordu. İninal'de 140 tl vardı. Ama bakiye hatası verdi. 5 tl daha yükledim. 142 tl çekti. Sonradan fiyat normale döndü ve çekilen ücret 138 tl olarak değişti. Origin' de de böyle mi olur bilemiyorum.

Anladım bende 97 TL tutuyor daha henüz almadım yani 70 TL var kartta yarın veya birazdan çıkıp halledeceğim. 10 TL fazla yüklemek farz oldu..

Ben hallettim ama nasıl olduğunu anlamadım normalde 48 küsür tutmasına rağmen 52 lira çektiler, İNİNAL kart kullanıyordum başka bir arkadaşım kartına transfer ettim onunla aldım oldu. Birazda şans işi. Harline oynayacakları beklerim.

Bence sen ilk başta tl yükle eğer olmasa euro yükleyebilirisin.Fazladan 10 tl yükle inial karta zaten 96,9640848 Türk Lirasına denk geliyor.

ininal - Her yerde geçen, kullanıma hazır, yaş sınırı olmayan, borçsuz ve ekstresiz alışveriş kartı
Verdiğim linkde 4. maddenin en sonuna bakarsanız bir yazı göreceksiniz. Yazıyı aynen buraya yazıyorum. "Yabancı para birimiyle yapılan alışverişlerde karta yansıyacak döviz kuru ödeme anındaki Merkez Bankası döviz kuruna %7 ilave komisyon eklenmesiyle hesaplanır. Uygulanacak referans döviz kurundaki değişiklikler derhal geçerli olacaktır." Sanırım siz bu %7'lik farkı hesaba katmadan alışveriş yapmaya çalıştığınız için bakiye yetmemiş ve alamamış olabilirsiniz. Anlık döviz kuruna %7 ekleyerek bakiyenizi kontrol etmenizi öneririm.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı