Origin'in yerini EA Play mi aldı?

Leca

Decapat
FIFA'ya girmeyi denerken Steam, EA Play adlı bir eklenti indirdi. Google girip Origin diye arattım karşıma EA Play çıkıyor. Origin'in fişini çektiler mi arkadaşlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de anlamadım bunu. Battlefield 1 oynamak istesem Origin hesabı istemeye devam ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet. Ve EA Play’i de batırdılar.

Çıldırıcam EA App savelerimi düzgün kaydetmiyor oyuna girerken sync hatası veriyor aynı durumu yaşayan var mı? Batırmışlar cidden.

Sayelerinde Sims 4'teki tüm ilerlemem gitti. İğrenç bir geçiş olmuş ama evet öyle.
Sanada mı oldu? FIFA’da ki tüm kariyer savelerim patlamış kafayı yicem sabah sabah.

Dosya Ekleri

• 1697593D-3259-461A-8E6A-46538A56AA55.jpeg
    1697593D-3259-461A-8E6A-46538A56AA55.jpeg
    50,3 KB · Görüntüleme: 60
Son düzenleme:
Neden Originden oyun almadığımı, sadece Steam kullanmamdaki sebebi soranlar için net bir cevabım var artık. Origin gibi platformların sonu kısa kalıyor steam karşısında. Oyun geliştiricilerinin artık bunu anlaması gerek. Kayıt dosyaları bozulan onlarca kişi gördüm bu geçiş yüzünden.

Neden Originden oyun almadığımı, sadece Steam kullanmamdaki sebebi soranlar için net bir cevabım var artık. Origin gibi platformların sonu kısa kalıyor steam karşısında. Oyun geliştiricilerinin artık bunu anlaması gerek. Kayıt dosyaları bozulan onlarca kişi gördüm bu geçiş yüzünden.
Usta olay originden oyun almak değil. EA oyunlarını almak. FIFA’yı steamden aldım ama EA o kendi lanet uygulamasını oyuna girerken zorla yükletiyor.

Usta olay originden oyun almak değil. EA oyunlarını almak. FIFA’yı steamden aldım ama EA o kendi lanet uygulamasını oyuna girerken zorla yükletiyor.
Steam zaten bir başlatıcı. EA gibi firmalar başlatıcı içinden kendi başlatıcılarını çalıştırtıyorlar. Bunu hâlâ daha diretmeleri saçmalık.

Geri
Yukarı