Orijinal ayakkabı alabiliyor musunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ahmetoz37

Hectopat
Yer
İstanbul pendik
Arkadaşlar bu fiyatlarla nasıl alışveriş yapıyorsunuz? 400 den aşağı ayakkabı yok indirim vs. olursa da 300 civarı. Bir de canımızı alsınlar uğraşmayalım, böyle temel ihtiyaçlarımızı bile karşılayabilmek bile lüks olmuşsa durum kötü, herkesin sorun yokmuş gibi davranması çok daha kötü. Siz nasıl hallediyorsunuz?

400'den aşağı yok demeyin şimdi. Girin adidas'ın, Nike'in sitesine. Her sırada 300 TL altı ürünler gözünüze çarpar. Bütçen yetmiyorsa da FLO gibi mağazalardan orijinal olarak satılan daha düşük fiyatlı ürünlere bakarsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
400 liraya taş gibi Nike alacağıma 200 TL'ye halı rahatlığına Lescon aldım. Öneririm.
Her fiyat direkt dolar orantılı olmuyor. Dolar 1 artıyor mağazalar 3 arttırıyor. Malum seçim öncesi halkı zora sokma çabaları.

400'den aşağı yok demeyin şimdi. Girin Adidas'ın, Nike'in sitesine. Her sırada 300 TL altı ürünler gözünüze çarpar. Bütçen yetmiyorsa da Filo gibi mağazalardan orijinal olarak satılan daha düşük fiyatlı ürünlere bakarsın.
Buyrun hocam Nike'ın sitesi: https://www.google.com/aclk?sa=l&ai...=2ahUKEwjFz5Dm-fDgAhUPM-wKHXxkAMkQ0Qx6BAgOEAE

Bir daha bi' bakın isterseniz.

Mesele ucuz fiyata ayakkabı bulmaksa pazarda da ayakkabı satılıyor. Kastettiğim standart kalitede yurtdışında 50-100$ arası satılan ürünleri bize 500-1000 tl ye itelemeleri.

Gerek yok ki bunlardan almaya. Orta kaliteli firmaların gayet güzel ürünleri oluyor. Veya çarşıda bir ayakkabıcıya girdiğinde en kötü 1 yıl işini görecek ayakkabıyı 100TL civarına alabiliyorsun. Şahsen 2-3 yılda bir ayakkabı değiştiriyorum. Veya toptan mağazalara bakıyorum. Örneğin Yeni Sezon Ürünler burada yine "alınabilecek" fiyatta bir çok ürün var.
Mesela bence şu ayakkabılar gayet şık duruyor: adidas Runfalcon Erkek Siyah Koşu Ayakkabısı (F36216)

Nike sitesi burda ve ayakkabıları 1 yada 2 yıl garantili. Kaç defa ayakkabı değiştirdim yırtılma felan olduğunda. Bunun haricinde mağaza ürünlerinde de iyi indirimler oluyor özellikle yeni sezon geleceği zaman, siz çok abartmışsınız 400 TL diye... Yurt dışından geliyor belki biraz indirim politikası uygulayabilirler fakat durum ortada.
375462

Orijinal denilince aklınıza sadece Nike ve Adidas geliyorsa sorun sizde gibi. Kinetik, Puma, Lescon, Jump, Kalenji gibi markalarda 100₺ ye bile gayet rahat ayakkabılar var. Sezon sonu spor ayakkabılar şu an indirimde.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı