Orijinal Blur var mı?

Bilgisayara çıkmamış bir oyunun zaten orijinalini de bilgisayar için bulamazsınız.
Blur, bilgisayara da çıkmış bir oyun. Ama telifli içeriklerin telif süreleri kısa olduğu için çok kısa zamanda dijital olarak satıştan kaldırıldı. Tek yolu, kutulu bulmak. Kutulu olarak da çok nadiren var piyasada.

Blur oyununu orijinal olarak bulamadığım için korsan olarak oynamıştım zamanında. Orijinal olarak satın alınamayan bir oyunu korsan olarak oynamanızda bir sakınca yok.

Blur (Vitality) olarak aratırsanız oyunun kırık sürümünü bulabilirsiniz.

Yanlış, blur bilgisayar platformunda bulunuyor sadece en çok PS3'te oynandığından yanlış anladınız herhalde.
Blur, bilgisayara da çıkmış bir oyun. Ama telifli içeriklerin telif süreleri kısa olduğu için çok kısa zamanda dijital olarak satıştan kaldırıldı. Tek yolu, kutulu bulmak. Kutulu olarak da çok nadiren var piyasada.

Blur oyununu orijinal olarak bulamadığım için korsan olarak oynamıştım zamanında. Orijinal olarak satın alınamayan bir oyunu korsan olarak oynamanızda bir sakınca yok.

Blur (Vitality) olarak aratırsanız oyunun kırık sürümünü bulabilirsiniz.
Düzeltme için teşekkürler. Ben yanlış biliyormuşum.

Blur'u orijinal temin etmek maalesef mümkün değil. Mecburen korsan sürüm kullanmalısınız, başka yolu yok. Konsol kullananlar 2. el olarak temin edebilirler ama PC'ye gelecek olursak ne kutulu ne de dijital key olarak temin edilememekte. Vaktinde ben de araştırdım da oradan biliyorum.

Saçmalık bence.

Size katılmıyorum. Bu Gift Copyleri bulması artık aşırı derecede zor çünkü oyunun Steam'de satışı kalkalı 8 yıl civarı oldu. Zaten artık Gift Copyler oldukça azaldı, çok az kişide var. Artık elinde bulunanların da çoğu zaten ciddi ciddi bu Steam'dan kaldırılan oyunların koleksiyonlarını yapan, bu hobiye binlerce dolarlar dökmüş önemli isimler. Blur'un Steam Key olarak satışı da mümkün değil, tek yolu Gift Copy satın almak. Fiyatın uçuk olması gayet normal. Siz kendinizden de düşünebilirsiniz, böyle aşırı nadir bir parçaya sahip olsanız gidip $5 gibi komik bir rakama mı satardınız yoksa 1000 dolara mı?

Geri
Yukarı